school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: [email protected]   Daugiau informacijos

2019 m. lapkričio 28 d. Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdis

Tarybos narių nusišalinimai, priimant sprendimą „Dėl Utenos rajono savivaldybės tarybos 2019 m. vasario 21 d. sprendimo Nr. TS-36 „Dėl Utenos rajono savivaldybės 2019 metų biudžeto patvirtinimo“ pakeitimo.

Savivaldybės meras A. Katinas raštu pareiškė nusišalinimą dėl žmonos, dirbančios Dauniškio gimnazijoje mokytoja, ir dėl sesers, kuri dirba Utenos kultūros centre (2019-11-21 pareiškimas dėl nusišalinimo pridedamas prie protokolo).
Tarybos narys V. Šeršniovas pareiškė nusišalinimą dėl tėvo, kuris dirba UAB „Utenos autobusų parkas“.
Tarybos narys R. Čepukas pareiškė nusišalinimą dėl žmonos, dirbančios Tauragnų seniūnijoje.
Tarybos narė R. Macelienė pareiškė nusišalinimą dėl darbo Utenos kultūros centre ir Utenos mokykloje-vaikų darželyje „Varpelis“.
Tarybos narys Ž. Urbonas pareiškė nusišalinimą dėl žmonos, dirbančios Utenos kraštotyros muziejaus filiale.
Tarybos narys J. Slapšinskas pareiškė nusišalinimą dėl sūnaus, dirbančio Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje.
Tarybos narys E. Puodžiukas pareiškė nusišalinimą dėl žmonos, dirbančios Krašuonos progimnazijoje ir Dauniškio gimnazijoje mokytoja.
Tarybos narys L. Purvinis pareiškė nusišalinimą dėl turimų akcijų AB „Utenos melioracija“ ir dėl šios bendrovės pasirašytų sutarčių su Utenos rajono savivaldybės administracija.
Tarybos narys V. Kazela pareiškė nusišalinimą dėl UAB „Kamonada“ sutarties su savivaldybės administracija.
Tarybos narys V. Keraminas pareiškė nusišalinimą dėl brolio, dirbančio Užpalių seniūnijoje, ir dėl žmonos, kuri dirba lopšelyje- darželyje „Saulutė“.
Tarybos narys L Bražionis pareiškė nusišalinimą kaip VšĮ „Utenos radijas“ vadovas ir dėl šio radijo viešinamų savivaldybės įgyvendinamų ES projektų.
Tarybos narys P. Čyvas pareiškė nusišalinimą dėl darbo VšĮ Utenos verslo informacijos centre su ES projektais.
Tarybos narė E. Zarankaitė pareiškė nusišalinimą dėl motinos, kuri dirba Utenos daugiafunkciame sporto centre.
Pirmininkaujantis savivaldybės meras A. Katinas, vadovaudamasis Utenos rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamento 1051 punktu ir atsižvelgdamas į tai, kad sprendimo projekto „Dėl Utenos rajono savivaldybės tarybos 2019 m. vasario 21 d. sprendimo Nr. TS-36 „Dėl Utenos rajono savivaldybės 2019 metų biudžeto patvirtinimo“ pakeitimo“ nėra galimybių suskaidyti į dalis ir sprendimo projektas yra susijęs su daugumos tarybos narių privačiais interesais, o šiems tarybos nariams nusišalinus, šio sprendimo priimti būtų neįmanoma, pasiūlė nepriimti pareikštų tarybos narių nusišalinimų ir įpareigoti tarybos narius toliau dalyvauti svarstant ir priimant šį sprendimą.
Balsuota:
Dėl tarybos narių nenušalinimo – „Už“ 13 („prieš“-5, „susilaikė“-6).

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041