school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: [email protected]   Daugiau informacijos

2020 m. rugpjūčio 27 d. Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdis

Tarybos narių nusišalinimai, priimant sprendimą „Dėl Utenos rajono savivaldybės 2019 metų konsoliduotųjų finansinių ataskaitų rinkinio, biudžeto vykdymo ataskaitų rinkinio ir Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus rezervo lėšų panaudojimo ataskaitos patvirtinimo“
Savivaldybės meras A. Katinas pareiškė nusišalinimą dėl žmonos, dirbančios Utenos Dauniškio gimnazijoje mokytoja, ir dėl sesers, dirbančios Utenos kultūros centre.

Savivaldybės mero pavaduotojas V. Šeršniovas raštu pareiškė nusišalinimą dėl mamos, dirbančios VšĮ Utenos verslo informacijos centras, ir dėl tėvo, dirbančio UAB „Utenos autobusų parkas“ (2020-08-20 pareiškimas dėl nusišalinimo pridedamas prie protokolo).
Tarybos narys L. Bražionis pareiškė nusišalinimą dėl darbo UAB „Utenos šilumos tinklai“.
Tarybos narys J. Blakunovas pareiškė nusišalinimą dėl darbo VšĮ Utenos ligoninė.
Tarybos narys R. Čepukas pareiškė nusišalinimą dėl žmonos, dirbančios Tauragnų seniūnijoje.
Tarybos narys P. Čyvas pareiškė nusišalinimą dėl darbo VšĮ Utenos verslo informacijos centre.
Tarybos narys R. Dijokas pareiškė nusišalinimą dėl darbo UAB „Utenos butų ūkis“.
Tarybos narys A. Grincevičius pareiškė nusišalinimą dėl darbo VšĮ Utenos ligoninė ir VšĮ Utenos pirminės sveikatos priežiūros centras.
Tarybos narys V. Keraminas pareiškė nusišalinimą dėl žmonos, dirbančios Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Saulutė“, ir dėl brolio, dirbančio Užpalių seniūnijoje.
Tarybos narys V. Lankauskas pareiškė nusišalinimą dėl mamos, dirbančios VšĮ Utenos pirminės sveikatos priežiūros centras.
Tarybos narė R. Macelienė pareiškė nusišalinimą dėl darbo Utenos kultūros centre ir Utenos mokykloje-vaikų darželyje „Varpelis“.
Tarybos narys A. Paleckis pareiškė nusišalinimą dėl darbo VšĮ Utenos pirminės sveikatos priežiūros centras.
Tarybos narė D. Pečionė pareiškė nusišalinimą dėl darbo VšĮ Utenos pirminės sveikatos priežiūros centras.
Tarybos narys E. Puodžiukas pareiškė nusišalinimą dėl darbo UAB „Utenos vandenys“ ir dėl žmonos, dirbančios Utenos Krašuonos progimnazijoje.
Tarybos narys J. Slapšinskas pareiškė nusišalinimą dėl darbo UAB „Utenos komunalininkas“ ir dėl sūnaus, dirbančio Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje.
Tarybos narė E. Zarankaitė pareiškė nusišalinimą dėl mamos, dirbančios Utenos daugiafunkciame sporto centre.

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041