school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: [email protected]   Daugiau informacijos

Nemokama pirminė teisinė pagalba

Paslaugos tikslas - suteikti teisinę konsultaciją ir (ar) perengti dokumentus, skirtus valstybės ir savivaldybių institucijoms, padėti išspręsti ginčą ne teismo tvarka ir taikos sutarties parengimas.
Paslaugos teikėjai - savivaldybių administracijos, advokatai (advokatų profesinės bendrijos) arba viešosios įstaigos, su kuriais savivaldybės vykdomoji institucija yra sudariusi sutartį dėl pirminės teisinės pagalbos teikimo, arba Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba. Paslaugos teikėju gali būti ir advokato padėjėjas, jei su jo praktikos vadovu savivaldybės vykdomoji institucija yra sudariusi sutartį dėl pirminės teisinės pagalbos teikimo.
Paslaugos teikimo būdas - paslauga teikiama asmeniui individualiai. Pirminė teisinė pagalba suteikiama iš karto, kai asmuo kreipiasi į savivaldybės vykdomąją instituciją. Jeigu nėra galimybės iš karto suteikti pirminę teisinę pagalbą, pareiškėjui pranešama apie priėmimo laiką, kuris yra ne vėlesnis kaip 5 darbo dienos nuo kreipimosi dienos.
Paslaugos gavėjai - pirminę teisinę pagalbą turi teisę gauti visi besikreipiantys asmenys, jei jie yra Lietuvos Respublikos piliečiai, kitų Europos Sąjungos valstybių narių piliečiai, taip pat kiti Lietuvos Respublikoje bei kitose Europos Sąjungos valstybėse narėse teisėtai gyvenantys fiziniai asmenys, kiti Lietuvos Respublikos tarptautinėse sutartyse ir tiesiogiai taikomuose Europos Sąjungos teisės aktuose nurodyti asmenys.
Nemokama pirminė teisinė pagalba Utenos rajono savivaldybėje 

Paslaugos teikėjas

Paslaugos teikėjo buveinės adresas

Specialistas

Kontaktinis telefonas

Utenos rajono savivaldybės administracija

Utenio a. 4, Utena
102 kab.

Reda Morkūnienė

Tel. (8-389) 48690

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041