school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: [email protected]   Daugiau informacijos

Informavimas, konsultavimas

Informavimas
Paslaugos tikslas
- asmeniui ir (ar) šeimai suteikti reikalingą informaciją apie jam ir (ar) šeimai priklausančią socialinę, sveikatos, švietimo ar kitą pagalbą.
Paslaugų teikėjas - socialinių paslaugų įstaigos (tarp jų nevyriausybinės organizacijos), sveikatos priežiūros įstaigos, švietimo įstaigos, daugiafunkciai centrai, bendruomeniniai šeimos namai.
Paslaugos teikimo būdas - informavimo paslaugos asmenims teikiamos individualiai. Informavimo paslauga suteikiama asmens kreipimosi į savivaldybę ar į paslaugos teikėją dieną. Paslauga teikiama kiekvienam besikreipiančiam asmeniui.
Informaciją apie paslaugas šeimai Utenos rajono savivaldybėje  „vieno langelio“ principu teikia Utenos šeimos ir vaiko gerovės centras, atliekantis Bendruomeninių šeimos namų funkciją:

Eil. Nr.

Paslaugos teikėjas

Buveinė

Kontaktiniai duomenys

1.

Utenos šeimos ir vaiko gerovės cento bendruomeniniai šeimos namai

Vaižganto g. 50, Utena
www.gerovescentras.utena.lm.lt

Tel. (8 607) 92006

2.

Utenos rajono savivaldybė

Utenio a. 4
www.utena.lt

Tel. (8 389) 64041

Konsultavimas
Paslaugos teikimo tikslas - asmeniui suteikti kompetentingų specialistų konsultaciją, padedant jam ir (ar) šeimai surasti veiksmingus problemos sprendimo būdus.
Paslaugos teikėjai - socialinių paslaugų įstaigos (tarp jų nevyriausybinės organizacijos), sveikatos priežiūros įstaigos, švietimo įstaigos, universalūs daugiafunkciai centrai, bendruomeniniai šeimos namai.
Paslaugos teikimo būdai - atsižvelgiant į asmens poreikius ir nuo jo priklausantį konsultacijos specifiškumą, paslauga gali būti teikiama tiek individualiai, tiek grupėje. Jei paslauga teikiama grupėje, 1 darbuotojas, teikiantis konsultavimo paslaugą, vienu metu turėtų dirbti su ne didesne kaip 15 asmenų grupe. Konsultavimo paslauga suteikiama ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo asmens kreipimosi į savivaldybę ar į paslaugos teikėją dienos. Paslauga teikiama kiekvienam besikreipiančiam asmeniui.
Konsultavimo paslaugos teikimas Utenos rajono savivaldybėje:
Konsultavimo paslaugas Utenos rajono savivaldybėje teikia visų socialinių paslaugų įstaigų (tarp jų nevyriausybinių organizacijų), sveikatos priežiūros įstaigų, švietimo įstaigų, daugiafunkcių centrų, bendruomeninių šeimos namų specialistai savo kompetencijų ribose. Besikreipiantis asmuo konsultuojamas tiek kartų, kiek reikia jo problemai išspręsti

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041