school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: [email protected]   Daugiau informacijos

2024 m. Dalyvaujamojo biudžeto didelės apimties projektų įdėjos

Projektas „Puodžių parko vystymas“

Leliūnuose esantis Puodžių parkas yra prie Vytauto Valiušio keramikos muziejaus ir meno centro yra unikalus ir vienintelis toks parkas Europoje. Muziejus 2011-2013 m. buvo renovuotas, tačiau jo teritorija nėra pilnai sutvarkyta. Muziejuje nuolat vyksta įvairios veiklos, organizuojami simpoziumai, vykdomi edukaciniai užsiėmimai ir pan. Siekiant muziejaus teritoriją pritaikyti vaikų žaidimų aikštelei ir laisvalaikio užimtumui, pateikta projekto idėja, kurios metu numatyta sutvarkyti buvusios mokyklos stadiono teritoriją, išardant asfaltbetonio dangą, atliekant paviršiaus planiravimą, vaikų žaidimų aikštelės ir treniruoklių įrengimą, suolų ir šiukšliadėžių įrengimą, atlikti skulptūrų perkėlimą ir pan. Sukurtu rezultatu galės naudotis bendruomenės nariai ir miestelio svečiai. Tikimasi kartu reprezentuoti ir muziejaus veiklą.


 Projektas „Šalin telefonus – tegyvuoja sportas ir mus supanti aplinka“

Prie Ilgio ežero (Antalgės k., Leliūnų sen., Utenos r.) esanti poilsiavietė labai populiari šiltuoju sezonu. Poilsiavietė yra tvarkoma, šienaujama, įrengtas lieptas, pastatytos 2 sūpynės, įrengti suolai su stalais. Poilsiavietėje esanti krepšinio aikštelė yra prastos būklės, nebeatitinka nei saugumo, nei naudojimo reikalavimų. Antalgės kaime gyvena 425 gyventojai, nemaža dalis poilsiavietės naudotojų yra vaikai ir jaunimas. Siekiant Ilgio ežero poilsiavietę padaryti traukos centru vaikų ir jaunimo užimtumui, būtina restauruoti 140 kv. m. krepšinio aikštelę: panaikinti seną asfaltbetonio dangą, paruošti tvirtą pagrindą, išlieti gumine danga, nubraižyti linijas ir pastatyti krepšinio stovą. Labai svarbu mažiesiems bendruomenėms nariams papildyti poilsiavietę vaikų žaidimų aikštelės elementais: karstyklėmis, nameliais, čiuožykla, karusele, balansinėmis sūpynėmis ir pan. Prie šio ežero renkasi ne tik Leliūnų seniūnijos gyventojai, bet ir Utenos miesto svečiai. Poilsiavietė yra atvira visiems. Čia kasmet organizuojamos Joninių šventės. Antalgės k. nėra jokių bendruomenės patalpų ar laisvalaikio salės, todėl Ilgio ežero pakrantės vieta būtų skirta bendruomenės narių sutelktumui stiprinti. Tuo pačiu sprendžiama vaikų ir jaunimo užimtumo problema, taip pat siekiama propaguoti sveiką gyvenseną, gerinti jaunimo fizinę būklę.

2024 m. Dalyvaujamojo biudžeto mažos apimties projektų įdėjos

Projektas „Sveikatingumo takas Norkūnų piliakalnis – Tirmūnų kaimas“

 Projekto tikslas – sudaryti sveikatingumo taką Norkūnų – Tirmūnų atkarpoje, sutvarkant maršruto teritoriją ir pastatant mažos infrastruktūros elementus. Utenos miestą su Jasonių kaimu jungia 2 km dviračių takas, kuriuo intensyviai vyksta judėjimas šia atkarpa visais metų laikais, tačiau susiduriama su problema, kad pasibaigus asfalto dangai, toliau būtų galima sudaryti sąlygas judėjimui buvusio geležinkelio trasa nuo Jasonių kaimo –  viena puse link Norkūnų piliakalnio (2,3 km) ir kita puse – link Tirmūnų kaimo (3,7 km). Geležinkelio bėgių seniai nebelikę, bet suformuotu pylimu labai patogu pasiekti apylinkius kaimus (Tirmūnus, Jasonis) ir lankytiną turizmo objektą – Norkūnų piliakalnį. Šiuo taku vyksta neoficialus apylinkių kaimų gyventojų, kurie žygiuoja ar važiuoja dviračiais šiuo maršrutu judėjimas. Projektu siekiama pilnai sutvarkyti suformuotą taką ir jį pritaikyti sveikatingumui, kuriuo galėtų naudotis visi įvairaus amžiaus Utenos rajono gyventojai, mėgstantys aktyviai leisti laisvalaikį gamtoje. Projekto metu reikia sutvarkyti apie 6 km Norkūnų piliakalnis  – Jasonys – Tirmūnai atkarpą, išvalant taką nuo nuvirtusių ar išsišakojusių medžių, vietomis išlyginti duobes, Jasonių k. dalyje suformuoti praeinamumą iki tako (Tirmūnų kryptimi), pastatyti mini stoteles su suoliukais ir šiukšliadėžėmis. Įgyvendinus projektą, bus praplėstas Utenos rajono turizmo maršrutų tinklas, išpopuliarintas Norkūnų piliakalnis, sudarytos sąlygos ekologiškam ir tvariam judėjimui.


Projektas „Laivalaikio erdvė Radeikiuose“

 Projekto tikslas – Radeikių kaimo viešųjų erdvių sutvarkymas ir pritaikymas visuomenės sporto bei sveikatingumo poreikiams, įrengiant vaikų žaidimų ir laisvalaikio aikštelę. Projektas yra svarbus ir aktualus didžiajai daliai Radeikių ir aplinkinių kaimų gyventojams, atvykstantiems svečiams. Radeikiuose nėra nė vienos ugdymo įstaigos, dienos centro, žaidimų aikštelės ar kitokios užimtumo erdvės, todėl jaunimas ir suaugę asmenys šiandien susitinka prie bendrijos namų esančioje teritorijoje, kuri tapo traukos centru. Projektu siekiama įveiklinti strategiškai patogią ir žmonių pamėgtą vietą bei sukurti pirmą ir daugiafunkcę Radeikių kaimo laisvalaikio erdvę visuomenės poreikiams. Atsižvelgiant į nemažą ir įvairų kaimo vaikų amžių, numatyta įrengti vaikų žaidimų aikštelę, kurioje vienu metu galės žaisti vaikai: laipioti, suptis, čiuožti. Vyresnieji turės galimybę sportuoti ant šalia įrengtų treniruoklių. Tokiu būdu tikimasi suteikti galimybę vaikams ugdyti bendravimo ir socialinius įgūdžius, sudominti suaugusius bei jaunimą aktyviai sportuoti. Projekto rezultatai bus pasiekiami ir apčiuopiami kiekvienam, nes tai bus viešos paskirties ir atvira
visuomenei erdvė.


 Projektas „Nauja vaikų pramogų ir laisvalaikio erdvė“

 Kuktiškių miestelyje labai trūksta erdvės, skirtos vaikų užimtumui. Tai labai svarbu gyvenamosios teritorijos patrauklumui, vaikų vystymuisi ir sveikatai. Tokiose erdvėse vaikai socializuojasi, mokosi, sportuoja, lavina motorinius įgūdžius, kūrybiškumą ir fantaziją. Projekto tikslas – sutvarkyti ir aktyviam poilsiui pritaikyti viešąją erdvę, įrengiant vaikų žaidimų aikštelę prie Utenos Krašuonos progimnazijos Kuktiškių skyriaus ikimokyklinio ugdymo esančios teritorijos. Projekto metu numatyta įsigyti ir įrengti vaikų žaidimų aikštelės kompleksą iš: karuselės, sūpynių, suoliukų, spyruokliukų, smėlio dėžės, lauko treniruoklių. Pastaraisiais galės naudotis ir vyresnieji bendruomenės nariai ar miestelio svečiai. Erdvė bus atvira visiems visais metų laikais.

Administracijos direktoriaus darbotvarkė

Spalio 23 d.

8.00 val. darbas su dokumentais
9.00 val. Savivaldybės vadovų, seniūnų ir specialistų posėdis
10.30 val. Savivaldybės tarybos frakcijos posėdis
13.00 val. Dalyvavimas komiteto posėdyje (pagal poreikį)
14.00 val. Pasitarimas su S. Vogele
14.30 val. Pasitarimas su Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja
15.00 val. Pasitarimas su profsąjungos atstovais
16.00 val. Prašymų, skundų nagrinėjimas

Spalio 20 d.

8.00 val. Darbas su dokumentais/Tutorial dėl kalendoriaus peržiūros
9.00 val. Susitikimas dėl vaikų žaidimų aikštelių
10.00 val. Savivaldybės tarybos kolegijos posėdis
13.00 val. Pasitarimas su Apskaitos skyriaus vedėja dėl valdymo lėšų
14.00 val. Pasitarimas su švietimo skyriumi (V.Vaitiekienė)
15.00 val. Darbas su dokumentais, skundų, prašymų nagrinėjimas


Spalio 19 d.

8:00 val. Darbas su dokumentais
9.00 val. Pasitarimas dėl Kultūrinės veiklos, nusikaltimų  aprašo keitimo/tobulinimo
10.00 val. Pasitarimai su skyrių vedėjais, seniūnais, skundų, prašymų nagrinėjimas
13:00 val. Pasitarimas dėl Utenos miesto stadionų priežiūros
14.00 val. Susitikimas su I. Šeršniova
15:00 val. Naujų vadovų prisistatymas / daugumos susitikimas


Spalio 18 d.

8.30 val. Pasitarimas dėl programinio finansavimo aprašo keitimo
10.00 val. Susitikimas su UKC direktore dėl URSA valdomo turto
11.00 val. Pasitarimas dėl Verslumo skatinimo regione (Utena)
12.00 val . Susitikimas personalo klausimais
15.00 val . Neeilinis Statybos ir architektūros komiteto posėdis


Spalio 17 d.

9:00 Susitikimas su Leliūnų seniūnijos seniūnu
10:00 Pasitarimas personalo klausimais
11:00 Susitikimas su Utenos Šilumos tinklų direktoriumi Dariumi Šinkūnu
13:00 Pasitarimas su skyrių vedėjais
14:00 Renginys „Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymo įgyvendinimas: aktualijos ir tendencijos“
16:00 Pasitarimas su UAB Utenos komunalininkas, VšĮ Utenos Utenis dėl stadionų mieste priežiūros


Spalio 16 d.

8:00 Darbas su dokumentais
9:00 Vadovų pasitarimas
11:00 Interesantų priėmimas
13:00 Susitikimas su Pabėgelių priėmimo centro atstovais, UAB „Utenos mėsa“
15:00 Pasitarimas su Dokumentų valdymo ir bendrųjų reikalų skyriaus vedėja Monika Makaveckiene ir mero patarėja Gerda Rušienė dėl kalėdinio laikotarpio.
16:00 Skundų nagrinėjimas


Spalio 12 d.
8.00 val. – darbas su dokumentais, einamųjų reikalų aptarimas su skyrių vedėjais.
10.00 val. – turizmo rinkodaros strategijos aptarimas.
13.00 val. – interesantų priėmimas.
14.00–17.00 val. – gyventojų skundų, prašymų nagrinėjimas, pasitarimai su skyrių vedėjais rajono problemų sprendimo klausimais.

Pastaba: darbotvarkė gali keistis


Spalio 11 d.

8.00 val. – darbas su dokumentais, einamųjų reikalų aptarimas su skyrių vedėjais.
12.00 val. – inovacijų agentūros renginys tema „Regioninė verslo plėtra“. Renginys vyks Vilniuje.

Pastaba: darbotvarkė gali keistis


Spalio 10 d.

8.00 val. – darbas su dokumentais, einamųjų reikalų aptarimas su skyrių vedėjais.
9.00 val. – pasitarimas dėl elektorinių sprendimų diegimo Utenos rajono savivaldybėje. Dalyvauja Dokumentų valdymo ir bendrųjų reikalų skyriaus vedėjo pavaduotoja Jovita Žiukelienė.
10.00 val. – susitikimas su Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėju Nerijumi Malinausku dėl statybos darbų vykdymo Utenos rajone.
11.00 val. – susitikimas su Leliūnu seniūnu Renaldu Būga.
12.00 val. – LPS „Bočiai“ Utenos bendrijos renginys „Senjorų autorinės dainos“. Renginys vyks Utenos kultūros centre.
14.00–17.00 val. – interesantų priėmimas, gyventojų skundų, prašymų nagrinėjimas, pasitarimai su skyrių vedėjais rajono problemų sprendimo klausimais.

Pastaba: darbotvarkė gali keistis


Spalio 6 d.

8.00–11.00 val. – darbas su dokumentais, einamųjų reikalų aptarimas su skyrių vedėjais.
11.00 val. – interesantų priėmimas.
13.00 val. – susitikimas su Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja ir specialistais.
14.00–15.45 val. – gyventojų skundų, prašymų nagrinėjimas, pasitarimai su skyrių vedėjais rajono problemų sprendimo klausimais.

Pastaba: darbotvarkė gali keistis


Spalio 5 d.

8.00 val. – darbas su dokumentais, einamųjų reikalų aptarimas su skyrių vedėjais.
9.00 val. – pasitarimas su Turto valdymo, Švietimo ir sporto skyrių vedėjais bei specialistais dėl mokyklų salių panaudojimo.
10.30 val. – susitikimas su Kultūros skyriaus vedėja Jūrate Brasiūniene.
13.00 val. – lankymasis banke dėl paskolos Utenos rajono savivaldybei.
14.30 val. – susitikimas su vidaus reikalų viceministru, Seimo nariais ir Utenos regiono plėtros tarybos atstovais dėl galimybių Utenoje įkurti SPA.
16.00 val. – darbas su dokumentais.

Pastaba: darbotvarkė gali keistis


Spalio 4 d.

8.00 val. – darbas su dokumentais, einamųjų reikalų aptarimas su skyrių vedėjais.
9.00 val. – susitikimas su Utenos turizmo informacijos centro ir Verslo informacijos centro vadovais.
10.00 val. – pasitarimas dėl Vietos savivaldos dienos minėjimo organizavimo.
11.00 val. – Pasaulinės gyvūnijos dienos minėjimas Vyžuonose.
13.00 val. – lankymasis Utenos rajono gyvūnų globos namuose.
15.00 val. – darbas su dokumentais, gyventojų skundų ir prašymų nagrinėjimas.
18.00 val. – Tarptautinės mokytojų dienos minėjimas Utenos kultūros centre, Metų mokytojų apdovanojimas.

Pastaba: darbotvarkė gali keistis


Spalio 3 d.

8.00 val. – darbas su dokumentais, einamųjų reikalų aptarimas su skyrių cedėjais.
9.00 val. – susitikimas su Utenos regiono VVG vadove Jolita Umbrasiene.
10.30 val. – susitikimas su VšĮ „Utenos Utenis“ ir Krašuonos progimnazijos atstovais dėl Krašuonos stadiono įveiklinimo.
13.00 val. – susitikimas su Utenos rajono savivaldybės tarybos nariu Vitalijumi Šeršniovu.
14.00 val. – susitikimas su potencialiais investuotojais.
15.00 val. – darbas su dokumentais.
16.00 val. – susitikimas su gyventojais dėl užimtumo ir laisvalaikio praleidimo Utenoje galimybių plėtros.

Pastaba: darbotvarkė gali keistis


Spalio 2 d.

8.00 val. – susitikimas su Utenos rajono švietimo įstaigų profsąjungų atstovais dėl mokytojų streiko. Dalyvauja Seimo narys Edmundas Pupinis, Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Navickas.
10.00 val. – nuotolinis pasitarimas su savivaldybės administracijos skyrių vedėjais, seniūnais.
13.00 val. – susitikimas su Utenos daugiafunkcio sporto centro direktoriumi Mindaugu Kildišiumi.
15.00 val. – darbas su dokumentais, einamųjų reikalų aptarimas su skyrių vedėjais ir specialistais.

Pastaba: darbotvarkė gali keistis


Rugsėjo 25–28 dienomis direktorius dalyvauja tarptautinėje konferencijoje „Parama karo pabėgėliams iš Ukrainos“, vyksiančioje Švedijoje, Upsalos mieste. Konferencijos rengėjai - Pabėgėlių priėmimo centras, Diversity Development Group.

Vizitų tikslas – susipažinti su Europos šalių savivaldybių integracine ekosistema ir suprasti, kaip skirtingų migrantų grupių integracijos programos vystomos ir įgyvendinamos savivaldos lygmenyje, siekiant stiprinti gebėjimus teikiant (integracijos) paslaugas ir užtikrinant lygiateisį jų prieinamumą ne ES piliečiams.

Direktorių rugsėjo 25–28 dienomis pavaduoja Viešosios tvarkos skyriaus vedėja Jovita Strazdienė

Laikinai atliekančios direktoriaus funkcijas Jovitos Strazdienės darbotvarkė

Laikinai atliekančios direktoriaus funkcijas, Viešosios tvarkos skyriaus vedėjos Jovitos Strazdienės darbotvarkė

Rugsėjo 29 d.

8.00 val. – darbas su dokumentais.
9.00 val. – trišalių sutarčių pagal Studentų rėmimo programą pasirašymas. Pasirašomos sutartys su keturiais uteniškiais studentais.
11.30 val. – Policijos – Angelų sargų – dienos minėjimas Utenos kultūros centre.
13.00–15.45 val. – darbas su dokumentais, einamųjų reikalų aptarimas su skyrių vedėjais ir specialistais.

Pastaba: darbotvarkė gali keistis


Rugsėjo 27 d.

8.00 val. – darbas su dokumentais.
9.00 val. – Utenos rajono savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus darbuotojų sveikinimas Lietuvos socialinių darbuotojų dienos proga.
13.00–17.00 val. – darbas su dokumentais, einamųjų reikalų aptarimas su skyrių vedėjais ir specialistais.

Pastaba: darbotvarkė gali keistis


Rugsėjo 26 d.

8.00 val. – darbas su dokumentais.
10.00 val. – pasitarimas dėl Sudeikių paplūdimio tvarkymo projekto. Dalyvauja Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vyr. specialistas Vytautas Leika.
13.00–17.00 val. – darbas su dokumentais, einamųjų reikalų aptarimas su skyrių vedėjais ir specialistais.

Pastaba: darbotvarkė gali keistis.


Rugsėjo 25 d.

9.00 val. – nuotolinis pasitarimas su savivaldybės administracijos skyrių vedėjais, seniūnais.
11.00 val. – pasitarimas dėl paskutinio Lietuvos partizano Antano Kraujelio gimimo metinių paminėjimo.
13.00 val. – darbas su dokumentais, einamųjų reikalų aptarimas su skyrių vedėjais ir specialistais.

Pastaba: darbotvarkė gali keistis.


Rugsėjo 22 d.

8.00 val. – darbas su dokumentais, einamųjų reikalų aptarimas su skyrių vedėjais ir specialistais.
10.00 val. – interesantų priėmimas, gyventojų skundų ir prašymų nagrinėjimas.
13.00 val. – susitikimas su elektroninių paslaugų teikėjais dėl elektroninių paslaugų taikymo Utenos rajono savivaldybės administracijoje. Susitikimas vyks Vilniuje.

Pastaba: darbotvarkė  gali  keistis


Rugsėjo 20 d.

8.00 val. – darbas su dokumentais, einamųjų reikalų aptarimas su skyrių vedėjais ir specialistais.
10.00 val. – ispanų pedagogų delegacijos, besidominčios Utenos rajono švietimo išorinio vertinimo patirtimi, priėmimas
11.30 val. – interesantų priėmimas.
13.00 val. – susitikimas su ESO atstovais, įgyvendinamų projektų, investicijų Utenos rajone, sunaudojamos elektros energijos Utenos rajone kiekio aptarimas.
14.30 val. – susitikimas su UAB „Arbora“ atstovais.
15.00 val. – Utenos rajono savivaldybės eismo saugumo komisijos posėdis.

Pastaba: darbotvarkė gali keistis


Direktorius rugsėjo 18–19 d. atostogauja.

Rugsėjo 15 d.

8.00 val. – darbas su dokumentais.
9.00 val. – susitikimas su NŽT Utenos skyriaus vadove Vita Vilūnaite.
10.00 val. – pasitarimas su Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėjo pavaduotoja Rima Lukošiūniene dėl gyventojų aptarnavimo ruošiantis būstų šildymo sezonui.
11.00 val. – susitikimas su Utenos regiono vietos veiklos grupės vadove Jolita Umbrasiene.
13.00 val. – interesantų priėmimas.
14.00 val. – susitikimas su LR Seimo nariu Gintautu Palucku.
15.00 val. – darbas su dokumentais.

Šeštadienį, rugsėjo 16 d., – Žirgo šventė Utenos hipodrome.

Pastaba: darbotvarkė gali keistis


Rugsėjo 14 d.

8.00 val. – darbas su dokumentais.
9.00 val. – susitikimas su Utenos apskrities VPK Kelių policijos skyriaus viršininku Rolandu Skrebiškiu.
10.00 val. – nuotolinis susitikimas su Pabėgėlių priėmimo centro atstovais dėl bendradarbiavimo sutarties dėl ukrainiečių apgyvendinimo Utenos rajone pratęsimo.
11.00 val. – einamųjų reikalų aptarimas su skyrių vedėjais.
13.00 val. – susitikimas su Centralizuoto vidaus audito skyriaus specialistais dėl valstybės tarnybos reformos įgyvendinimo.
14.00 val. – interesantų priėmimas.
15.00 val. – darbas su dokumentais, gyventojų skundų ir prašymų nagrinėjimas.

Pastaba: darbotvarkė gali keistis.


Rugsėjo 13 d.

8.00 val. – darbas su dokumentais, einamųjų reikalų aptarimas su skyrių vedėjais.
9.00 val. – pasitarimas dėl 2023 m. savivaldybės biudžeto lėšų patikslinimo. Dalyvauja Finansų skyriaus vedėja Vida Musteikienė, Apskaitos skyriaus vedėja Irena Tumonienė.
11.00 val. – susitikimas su Utenos miesto įvaizdžio pozicionavimo strategijos rengėjai, miesto apžiūra.
15.00 val. – interesantų priėmimas.
16.00 val. – darbas su dokumentais, gyventojų skundų ir prašymų nagrinėjimas.

Pastaba: darbotvarkė gali keistis


Rugsėjo 12 d.

8.00 val. – darbas su dokumentais, einamųjų reikalų aptarimas su skyrių vedėjais.
9.00 val. – Utenos rajono savivaldybės studentų rėmimo komisijos posėdis.
11.00 val. – susitikimas su Daugailių seniūnijos seniūne Giedre Eimutiene.
12.00 val. – susitikimas su Utenos rajono savivaldybės tarybos nariu Linu Bražioniu.
13.00 val. – darbas su dokumentais.
14.00 val. – Utenos kaimiškosios seniūnijos naujai išrinktų seniūnaičių pagerbimas ir pasveikinimas.
15.00 val. – susitikimas su Utenos kaimiškosios seniūnijos seniūnu Sauliumi Gaižausku ir seniūnaičiu dėl Pačkėnų melioracijos.
16.00 val. – gyventojų skundų ir prašymų nagrinėjimas.

Pastaba: darbotvarkė gali keistis.


Rugsėjo 11 d.

8.00 val. – darbas su dokumentais, einamųjų reikalų aptarimas su skyrių vedėjais.
9.00 val. – nuotolinis pasitarimas su savivaldybės administracijos skyrių vedėjais, seniūnais.
11.00 val. – gyventojų skundų ir prašymų nagrinėjimas.
13.00 val. – lankymasis mieste, vykdomų darbų apžiūra.
15.00 val. – darbas su dokumentais.

Pastaba: darbotvarkė gali keistis.


Rugsėjo 8 d.

8.00 val. – darbas su dokumentais, einamųjų reikalų aptarimas su skyrių vedėjais.
11.00 val. – interesantų priėmimas.
13.00 val. – interesantų priėmimas.
14.00 val. – einamųjų reikalų aptarimas su skyrių vedėjais.
15.00 val. – darbas su dokumentais.

Pastaba: darbotvarkė gali keistis.


Rugsėjo 6 d.

8.00 val. – darbas su dokumentais, einamųjų reikalų aptarimas su skyrių vedėjais.
9.00 val. – interesantų priėmimas.
9.45 val. – vadovų pasitarimas dėl Utenos įvaizdžio formavimo strategijos.
11.00 val. – kolumbariumo naujosiose miesto kapinėse šventinimo ceremonija.
13.00 val. – susitikimas su Centralizuoto vidaus audito skyriaus Neringa Žygiene dėl audito plano pasikeitimų.
14.00 val. – padėkos popietė Utenos 762-ąjį gimtadienį, planavusiems, organizavusiems, rengusiems įmonių, organizacijų, įstaigų, bendruomenių, klubų atstovams, Utenos rajono savivaldybės administracijos darbuotojams. Popietė vyks Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“.
16.00 val. – darbas su dokumentais.

Pastaba: darbotvarkė gali keistis.


Rugsėjo 5 d.

8.00 val. – darbas su dokumentais, einamųjų reikalų aptarimas su skyrių vedėjais.
9.00 val. – susitikimas su Utenos daugiafunkcio sporto centro direktoriumi Mindaugu Kildišiumi.
10.00 val. – susitikimas su Ignitis atstovais dėl elektromobilių pakrovimo stotelių plėtros Utenoje.
11.00 val. – atliekų tvarkymo plano pristatymas. Pristato plano rengėjas – UAB EKT.
13.00 val. – darbas su dokumentais.
14.00 val. – naujųjų kapinių projektinių pasiūlymų pristatymas. Pristato plano rengėjas - architektas Vitalijus Daugėla. Dalyvauja Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Evaldas Rimas.
16.00 val. – Utenos miesto VVG valdybos posėdis.
Pastaba: darbotvarkė gali keistis.


Rugsėjo 4 d.

8.00 val. – darbas su dokumentais, einamųjų reikalų aptarimas su skyrių vedėjais.
9.00 val. – nuotolinis pasitarimas su savivaldybės administracijos skyrių vedėjais, seniūnais.
10.30 val. – Užpalių kapinių, nuniokotų praūžusios audros, tvarkymas.
15.00 val. – darbas su dokumentais, einamųjų reikalų aptarimas su skyrių vedėjais.
16.00 val. – futbolo klubo „Utenos Utenis“ patalpų, skirtų vaikų akademijai, apžiūra. Patalpos rengiamos sporto klube RL GYM.

Pastaba: darbotvarkė gali keistis.


Rugsėjo 1 d.

8.00 val. – darbas su dokumentais, einamųjų reikalų aptarimas su skyrių vedėjais.
9.00 val. – lankymasis Užpaliuose, stichinės audros padarinių miestelyje ir apylinkėse likvidavimo darbų apžiūra.
10.30 val. – Rugsėjo 1-osios šventė Užpalių gimnazijoje.
13.00 val. – susitikimas su UAB „Utenos šilumos tinklai“ direktoriumi Dariumi Šinkūnu.
15.00 val. – darbas su dokumentais.

Pastaba: darbotvarkė gali keistis.

 

Administracijos direktorius

Paulius Cyvas geraPAULIUS ČYVAS
tel.: +370 389 61620,
mob.tel. .+370 687 43 809
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Kabineto Nr.: 204 (Utenio a. 4, Utena).

Gyvenimo aprašymas  
Pareigybės aprašymas  
DARBOTVARKĖ

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041