school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: [email protected]   Daugiau informacijos

Kviečiame Utenos rajono savivaldybės NVO pateikti infomaciją apie savo organizaciją

Utenos rajono nevyriausybinių organizacijų tarybos (NVO taryba), kurios sudėtis ir nuostatai yra patvirtinti 2022 m. vasario 17 d. Utenos rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. TS-17, tikslas yra užtikrinti ir skatinti nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų dalyvavimą nustatant, formuojant ir įgyvendinant nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų plėtros politiką, stiprinti bendradarbiavimą tarp savivaldybės institucijų, įstaigų, nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų.
Jeigu Jūsų nevyriausybinė organizacija yra registruota Utenos rajono savivaldybės teritorijoje ir turi nevyriausybinės organizacijos statusą pagal Lietuvos Respublikos nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatyme nustatytus kriterijus, prašome apie ją pranešti elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., nurodant organizacijos pavadinimą, teisinį statusą, kontaktinius duomenis, veiklos sritis. Ši informacija pasitarnaus, įgyvendinant Utenos rajono savivaldybės, NVO tarybos ir Jūsų organizacijos tikslus.
Jūsų organizacijos duomenys bus patalpinti Utenos rajono savivaldybės internetinio svetainės skiltyje „Utenos rajono savivaldybės NVO“.

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041