school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: [email protected]   Daugiau informacijos

Trečiadienio vakaras praleistas kalbantis apie savanorystę

2023 12 15 jaunimo2023 m. gruodžio 13 d. Utenos rajono savivaldybės mero patarėja Gerda Rušienė ir Utenos Jaunimo reikalų koordinatorė Vestina Liobikaitė susitiko su savanorėmis, baigusiomis Jaunimo savanoriškos tarnybos programą. Merginoms buvo įteiktos dovanėlės ir pažymėjimai.
Atvykusios merginos turėjo galimybę pabendrauti ir su VŠĮ „Ne imti, bet duoti“ mentore Toma Dvilevičiene – ši įmonė administruoja Jaunimo savanoriškos tarnybos programą Utenos rajono savivaldybėje. Taip pat į neformalų pokalbį prie kavos puodelio atvyko ir Utenos A. ir M. Miškinių bibliotekos savanorių kuratore Edita Šileikyte. Susitikimas buvo skirtas tiems, kurie nedrįsta žengti pirmojo žingsnio į savanorystės pasaulį – tikimės, kad pokalbis su daug patirties sukaupusiomis savanorėmis ir G. Rušiene bei V. Liobikaite įkvėps drąsos žengti savanorystės keliu.
Daugiau informacijos apie Jaunimo savanorišką tarnybą:
https://jra.lt/jaunimui/suzinok-daugiau/savanoryste/jaunimo-savanoriska-tarnyba

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041