school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: [email protected]   Daugiau informacijos

Lietuviešu jaunieši Latvijā arba Lietuvos jaunimas Latvijoje!

IMG 7938Lietuviešu jaunieši Latvijā arba Lietuvos jaunimas Latvijoje! Gražiausios Lietuvos iniciatyvos aplankė Latviją, kur buvo pristatyta ir Utenos iniciatyva - muzikos festivalis APIE MUS. Į Latviją vyko 9 Lietuvos jaunimo atstovai su 10 geriausių iniciatyvų Lietuvos mastu. Projekte dalyvavo aktyvūs atstovai iš Latvijos, Lietuvos, Suomijos  ir Norvegijos! Viešėdami dalinomės istorijomis ir patirtimis organizuojant iniciatyvas, kurios prisideda prie teigiamo pokyčio mūsų šalyse. Ateinančius mėnesius dirbsime kartu ir kursime informacinį fizinį produktą su geriausiomis 40 jaunimo iniciatyvomis iš Suomijos, Latvijos, Norvegijos ir Lietuvos. Kita stotelė - Norvegija (o dar kita - geresnė ateitis, kaip sako projekto pavadinimas„Nordic-Baltic youth initiatives for better future").

 Elinga Trumpaitė
Muzikos festivalio APIE MUS įkūrėja

Praktinė konferencija "Šių dienų jaunuolis. Kas ir kaip gali jam padėti?"

2024 m. kovo 27 d. Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro Atvirasis jaunimo centras organizuoja praktinę konferenciją "Šių dienų jaunuolis. Kas ir kaip gali jam padėti?".
Praktinės konferencijos tikslas - skatinti specialistus dirbančius su jaunimu dalintis profesinėmis įžvalgomis, stiprinti tarpžinybinį bendradarbiavimą, siekiant teikti kokybiškas paslaugas jauniems žmonėms.
Registruotis į praktinę konferenciją kviečiami: socialiniai darbuotojai; socialiniai pedagogai; psichologai; jaunimo darbuotojai; pedagogai; visuomenės sveikatos specialistai; užimtumo tarnybos, probacijos specialistai ir kt. asmenys tiesiogiai dirbantys su jaunais žmonėmis.

Skaityti daugiau

Pirmąją pavasario dieną – Utenos Atvirojo jaunimo centro 9-asis gimtadienis!

2024 03 01 jaunimo2024 m. kovo 1 d. Utenos rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Vestina Liobikaitė ir Utenos Jaunimo reikalų tarybos nariai Linas Bražionis, Edita Šileikytė, Donata Lubienė, Dalia Vilkauskienė ir Augustinas Kubiliūnas pasveikino jaunuolius, kurie lankosi jau devynerius metus veikiančiame Atvirajame jaunimo centre.
Šioje erdvėje jaunuoliai gali saugiai ir prasmingai leisti savo laisvalaikį, įgyvendinti idėjas, diskutuoti jiems rūpimais klausimais bei visuomet gauti reikiamą emocinį palaikymą.
Dėkojame už nuolatinį bendradarbiavimą ir smagias gimtadienio akimirkas!

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041