school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: [email protected]   Daugiau informacijos

Prasidėjo viešasis balsavimas už 2024 m. Utenos rajono savivaldybės dalyvaujamojo biudžeto projektų idėjas

dalyvauk logoDalyvaujamasis biudžetas – būdas, kai Utenos rajono savivalda kartu su gyventojais sprendžia dėl viešųjų lėšų panaudojimo gyvenamajai aplinkai gerinti, kai visi gyventojai turi galimybę pateikti savo projektų idėjas ir balsuoti už geriausią ir reikalingiausią bendruomenei projekto idėją. 
2024 m. Dalyvaujamąjam biudžetui gyventojai pasiūlė 10 projektų idėjų. Dalis jų sutapo su savivaldybės projektiniais sprendiniais, kurie bus įgyvendinami kitomis finansavimo lėšomis. Uteniškiai siūlo sutvarkyti poilsiavietes, įrengiant vaikų žaidimo aikšteles, bei sutvarkyti viešąsias erdves, pritaikant sportuoti ir leisti laisvalaikį. Vertinimo komisijos sprendimu pagal nustatytus reikalavimus tolimesnei atrankai pateiktos 5 projektų idėjos:

dalyvauk logoDidelės apimties projektų kategorija (2 projektai) ⇒
dalyvauk logoMažos apimties projektų kategorija (3 projektai) ⇒

Vienas gyventojas turi teisę balsuoti ne daugiau kaip už dvi projektų idėjas, atiduodamas vieną balsą mažos vertės projektų idėjų kategorijoje ir vieną balsą didelės vertės projektų kategorijoje. Balsuoti galima elektroniniu būdu (nuoroda balsavimui ⇒) arba užpildant balsavimo kortelę ⇒ (užpildyta popierinė balsavimo kortelė pristatoma į savivaldybės seniūniją pagal deklaruotą gyvenamąją vietą arba į savivaldybę, Utenio a. 4, Utena.). Balsavus kelis kartus, galioja paskutinis balsavimas. Balsavus ir elektroniniu balsu, ir užpildžius balsavimo kortelę, galioja elektroninis balsas.
Kviečiame visus Utenos rajono gyventojus, sulaukusius 18 metų, būti aktyviais ir balsuoti už patinkančią idėją, taip prisidedant prie viešosios erdvės urbanizavimo savo gyvenamojoje vietoje. Daugiausiai gyventojų balsų surinkę projektai (1 mažos apimties ir 1 didelės apimties) Utenos rajono savivaldybės administracijos bus įgyvendinami.
Balsavimas vyksta iki birželio 12 d. (imtinai)
Konsultacijas balsavimo klausimais darbo dienomis teikia Utenos rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų valdymo skyriaus vyr. specialistė Sandra Bagdonavičienė, tel. +370 389 48693, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041