school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: [email protected]   Daugiau informacijos

2019 m. „Auksinė krivūlė“ už aukštus ugdymo rezultatus siekiant mokinių pasiekimų tolygumo

2019 krivule2019 m. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija apdovanojo Utenos rajono savivaldybę „Auksine krivūle“ už aukštus ugdymo rezultatus siekiant mokinių pasiekimų tolygumo. Tai jau šeštoji „Auksinė krivūlė“, kuria apdovanota Utenos rajono savivaldybė. Šis įvertinimas - visos Utenos rajono švietimo bendruomenės nuopelnas ir ilgamečio, nuoseklaus ir nuoširdaus jos darbo rezultatas.  

2016 m. „Auksinė krivūlė“ už svarų indėlį organizuojant bandomąsias mobilizacijos pratybas

2016 krivule2016 m. rugsėjo 30 d. Utenos rajono savivaldybei buvo įteiktas svarbiausias Lietuvos savivaldybių asociacijos apdovanojimas – „Auksinė krivūlė 2016“. Tai jau penktoji „Auksinė krivūlė", kurią gauna Utenos rajono savivaldybė, skirta už svarų indėlį organizuojant bandomąsias mobilizacijos pratybas, kurios tapo atskaitos tašku rengiant pratybų metodiką visose Lietuvos savivaldybėse. Nominaciją įsteigė Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerija.

Daugiau nuotraukų

2015 m. „Auksinė krivūlė" už progresyvų požiūrį į kraštovaizdžio formavimą, viešųjų erdvių želdinių tvarkymą ir rekreacijos priemonių įgyvendinimą

2015 Krivule2015 m. spalio spalio 23 d. vykusioje Lietuvos vietos savivaldos dienos ir Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) 20-mečio šventėje Utenos rajono savivaldybei už progresyvų požiūrį į kraštovaizdžio formavimą, viešųjų erdvių želdinių tvarkymą ir rekreacijos priemonių įgyvendinimą.įteikta „Auksinė krivūlė". Tai jau ketvirtoji Auksinė krivūlė, kurią yra gavusi Utenos rajono savivaldybė.
„Auksinės krivūlės" nominaciją „Už progresyvų požiūrį į kraštovaizdžio formavimą, viešųjų erdvių želdinių tvarkymą ir rekreacijos priemonių įgyvendinimą“ įsteigė LR Aplinkos ministerija.

2013 m. I vieta tarptautiniame bendruomenių konkurse „The LivCom Awards“

2013 m. tarptautiniame bendruomenių konkurse „The LivCom Awards“, vykusiame Kinijoje, Xiamen mieste Utenos rajono savivaldybė gavo aukso apdovanojimą. Utenos pristatymą konkurse „The LivCom Awards" Kinijos Xiamen mieste vertinimo komisija apibūdino kaip vieną geriausių B grupėje, kurioje rungėsi 14 finalistų. 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041