school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: [email protected]   Daugiau informacijos

BUS VYKDOMAS ASBESTO ATLIEKŲ SURINKIMAS

2022 10 18 asbestasUtenos rajono savivaldybės administracija, atsižvelgusi į šių metų rugsėjo mėnesį paskelbtą papildomą kvietimą, teikė paraišką Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūrai dėl namų ūkiuose susidariusių asbesto atliekų tvarkymo ir pakvietė gyventojus registruotis, norinčius nemokamai ir saugiai pašalinti asbesto atliekas. Informuojame, kad skyrus finansavimą ir įvykdžius viešąjį pirkimą ,,Namų ūkiuose susidariusių asbestinio šiferio atliekų surinkimo, vežimo ir šalinimo paslaugos“, UAB ,,Utenos komunalininkas“ pradeda iš užsiregistravusių atliekų turėtojų nemokamai apvažiavimo būdu (iš gyventojo nurodytos vietos, esančios Utenos rajono savivaldybės teritorijoje) rinkti gyvenamuosiuose namų ūkiuose susidariusias asbestinio šiferio atliekas (toliau – asbesto atliekos).

UAB ,,Utenos komunalininkas“ užsiregistravusius gyventojus informuos apie atliekų paėmimą (1-2 savaičių bėgyje) ir asbesto atliekų sandėliavimo/paruošimo perdavimui sąlygas. Planuojama nemokamai surinkti apie 40 tonų asbesto atliekų. Atliekų surinkimo paslauga finansuojama Atliekų prevencijos ir tvarkymo programos lėšomis.
Perduodant UAB ,,Utenos komunalininkas“ asbesto atliekas, reikės pateikti asmens dokumentą, taip pat užpildyti deklaraciją, kurioje reikės nurodyti asmens vardą, pavardę, gyvenamojo namų ūkio, kuriame susidarė asbesto atliekos, adresą. Atkreipiame dėmesį, kad atliekų turėtojas privalės patvirtinti parašu, kad asbesto atliekų tvarkymas nėra susijęs su prašomu ar paskirtu finansavimu, panaudojant valstybės ar savivaldybių biudžetų ar išteklių fondų, Europos Sąjungos arba ne Europos Sąjungos šalių valstybės institucijų lėšas.
Kilus klausimams pasiteirauti galėsite Utenos rajono savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyriuje tel. (8 389) 43 520, (8 389) 61 609.

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041