school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: [email protected]   Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

  • Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

    Daugiau

Europos judumo savaitei pasibaigus

Rugsėjo 16–22 dienomis buvo minima Europos judumo savaitė, kurios akcentas – rugsėjo 22-oji - Tarptautinė diena be automobilio. Europos judumo savaitei paminėti buvo organizuojami įvairūs renginiai, akcijos, iniciatyvos Utenos rajono švietimo įstaigose: ,,Saulės“ gimnazijoje, Vyturių ir Aukštakalnio progimnazijose, Aukštakalnio progimnazijos ,,Žiburio“ skyriuje, vaikų lopšeliuose-darželiuose ,,Pasaka“, ,,Saulutė“, ,,Voveraitė“ ir ,,Želmenėlis“ , mokykloje-vaikų darželyje ,,Varpelis“.


Kaip ir kiekvienais metais, rugsėjo 21 d. vyko tradicinis dviračių žygis, kuriame dalyvavo apie 70 dalyvių, o rugsėjo 22-ąją - ekskursija „Sukim galvas, ne ratus“. Taip pat šią dieną 716 keleivių nemokamai važiavo UAB ,,Utenos autobusų parkas“ transporto aptarnaujamais maršrutais.
Utenos rajono savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyrius dėkoja Utenos rajono švietimo įstaigų darbuotojams ir mokiniams, VšĮ ,,Taip kitaip“, organizavusiam dviračių žygį, VšĮ ,,Utenos turizmo informacijos centras“ už ekskursiją po miestą su gidu, Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui - už mankštas suaugusiems, UAB ,,Utenos autobusų parkas“ - už nemokamą keleivių vežimą ir visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie iniciatyvų, skatinančių saugoti aplinką ir sveikatą.
Tuo pačiu kviečiame įstaigas, įmones, nevyriausybines organizacijas, bendruomenes siūlyti savo iniciatyvas ir idėjas Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos organizuojamai Klimato savaitei ir apie iniciatyvas informuoti iki spalio 10 d. užpildant formą Aplinkos ministerijos interneto svetainėje adresu https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=E7Y4Msy70CA1mm_BQ_XmD5JU1rYUzVFrWPR2mkSc65UQzZLVlBGVlBSQURQUjE2Qkc3NlJ GTDdUWiQlQCN0PWcu (kilus klausimams galėsite kreiptis el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.)

 

Aplinkos apsaugateritoriju planavimasstatiniaiciviline sauga mobilizacija  kvietimai paraiskoms socialine aps 

sveikatossvietimasjaunimovaiko gerove tarpinssveikatoskontroles ekonomika investicijos

DAUGIAU VEIKLOS SRIČIŲ

viesoji tvarkapirkimaikalbaTurto valdymasteisine pagalbatarptautiniai kulturapaveldasGarbes pilieciaizeldynaiKaimo pletra NVOtrisale tarybaUtenos rajono seniūnijoskontaktaipaieska

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041