school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: [email protected]   Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

     

Nevyriausybinės organizacijos, atstovaujančios asmenis su negalia, kviečiamos deleguoti savo atstovus į Utenos rajono savivaldybės asmens su negalia gerovės tarybą

Utenos rajono savivaldybės administracija kviečia nevyriausybines organizacijas, atstovaujančias asmenis su negalia, deleguoti atstovus ir jų pakaitinius atstovus į Utenos rajono savivaldybės asmens su negalia gerovės tarybą (toliau – Asmens su negalia gerovės taryba).
Asmens su negalia gerovės tarybos sudėtis bus tvirtinama Utenos rajono savivaldybės tarybos 2024 m. kovo mėnesio posėdyje .
Asmens su negalia gerovės tarybą sudaro ne mažiau kaip 11 (vienuolika) narių: asmenis su negalia vienijančios nevyriausybinės organizacijos deleguoja ne mažiau kaip 5 (penkis) savo atstovus, Utenos rajono savivaldybės taryba deleguoja 2 (du) tarybos narius, Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius deleguoja ne mažiau kaip 4 (keturis) atstovus, atsakingus už statybos, švietimo, socialinius, sveikatos reikalus.


Viena organizacija gali siūlyti vieną atstovą. Organizacija iki 2024 m. vasario 23 dienos savo atstovą ir jo pakaitinį atstovą deleguoja pateikdama oficialių raštą, pasirašytą organizacijos vadovo (nurodomas deleguojamo atstovo ir jo pakaitinio atstovo vardas, pavardė, organizacijos pavadinimas, deleguojamo asmens kontaktai susisiekimui).
Raštas Utenos rajono savivaldybės administracijai gali būti pateikiamas:
• siunčiant el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;
• siunčiant paštu adresu Utenio a. 4, Utena;
• Administracinių ir viešųjų elektroninių paslaugų portale „Elektroniniai valdžios vartai“, e-pristatymo sistemahttps://epristatymas.post.lt/.
Utenos rajono savivaldybės asmens su negalia gerovės tarybos nuostatus, patvirtintus Utenos rajono savivaldybės tarybos 2024 m. vasario 8 d. sprendimu Nr. TS-45 „Dėl Utenos rajono savivaldybės asmens su negalia gerovės tarybos nuostatų patvirtinimo“ .
Dėl smulkesnės informacijos galite kreiptis į Utenos rajono savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos vedėją Ingą Šakalienę (Utena, Utenio a. 4, 121 kab.). Telefonas pasiteirauti (8 389) 61622, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Aplinkos apsaugateritoriju planavimasstatiniaiciviline sauga mobilizacija  kvietimai paraiskoms socialine aps 

sveikatossvietimasjaunimovaiko gerove tarpinssveikatoskontroles ekonomika investicijos

DAUGIAU VEIKLOS SRIČIŲ

viesoji tvarkapirkimaikalbaTurto valdymasteisine pagalbatarptautiniai kulturapaveldasGarbes pilieciaizeldynaiKaimo pletra NVOtrisale tarybaUtenos rajono seniūnijoskontaktaipaieska

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041