school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: [email protected]   Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

     

Informuojame

2023 11 29 irankisStatinių prieinamumo vertinimo įrankis jau yra atnaujintas.
Prašome įvertinti savo pastatą bei pasidalinti su Jūsų įstaigai pavaldžiomis institucijomis.
Taip pat būtume dėkingi, jeigu per savo informacinius šaltinius pasidalintumėt kvietimu bei animaciniu filmuku, kurį rasite:
https://youtu.be/_xqBmOmcQho?si=jm8WD6gRmIWsBucX
https://www.facebook.com/nrdsadm/videos/335161429254145


Lietuvoje yra tūkstančiai visuomeninės paskirties pastatų, tačiau iki šiol nebuvo jokios informacijos, kiek jie yra pritaikyti žmonėms, turintiems regos, klausos, judėjimo ar pažintinę negalią, kuriems tenka kruopščiau planuoti savo apsilankymus pas specialistus. Tai daliai žmonių apsunkina reikalingų paslaugų gavimą.

Nors anketos užpildymas pareikalaus laiko sąnaudų ir gali tekti pripažinti, kad Jūsų pastatas, kaip ir dauguma kitų pastatų Lietuvoje, nėra tinkamai pritaikytas neįgaliesiems, nenuleiskite rankų, turėkite kantrybės, solidarizuokitės su žmonėmis, turinčiais negalią, ir užpildykite anketą!

Aplinkos apsaugateritoriju planavimasstatiniaiciviline sauga mobilizacija  kvietimai paraiskoms socialine aps 

sveikatossvietimasjaunimovaiko gerove tarpinssveikatoskontroles ekonomika investicijos

DAUGIAU VEIKLOS SRIČIŲ

viesoji tvarkapirkimaikalbaTurto valdymasteisine pagalbatarptautiniai kulturapaveldasGarbes pilieciaizeldynaiKaimo pletra NVOtrisale tarybaUtenos rajono seniūnijoskontaktaipaieska

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041