school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: [email protected]   Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

  • Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

    Daugiau

2024 m. Dalyvaujamojo biudžeto didelės apimties projektai

Puodziu parkas1Projektas „Puodžių parko vystymas“

Leliūnuose esantis Puodžių parkas yra prie Vytauto Valiušio keramikos muziejaus ir meno centro yra unikalus ir vienintelis toks parkas Europoje. Muziejus 2011-2013 m. buvo renovuotas, tačiau jo teritorija nėra pilnai sutvarkyta. Muziejuje nuolat vyksta įvairios veiklos, organizuojami simpoziumai, vykdomi edukaciniai užsiėmimai ir pan. Puodziu parkas2Siekiant muziejaus teritoriją pritaikyti vaikų žaidimų aikštelei ir laisvalaikio užimtumui, pateikta projekto idėja, kurios metu numatyta sutvarkyti buvusios mokyklos stadiono teritoriją, išardant asfaltbetonio dangą, atliekant paviršiaus planiravimą, vaikų žaidimų aikštelės ir treniruoklių įrengimą, suolų ir šiukšliadėžių įrengimą, atlikti skulptūrų perkėlimą ir pan. Sukurtu rezultatu galės naudotis bendruomenės nariai ir miestelio svečiai. Tikimasi kartu reprezentuoti ir muziejaus veiklą.


 Projektas „Šalin telefonus – tegyvuoja sportas ir mus supanti aplinka“

Ilgio1Prie Ilgio ežero (Antalgės k., Leliūnų sen., Utenos r.) esanti poilsiavietė labai populiari šiltuoju sezonu. Poilsiavietė yra tvarkoma, šienaujama, įrengtas lieptas, pastatytos 2 sūpynės, įrengti suolai su stalais. Poilsiavietėje esanti krepšinio aikštelė yra prastos būklės, nebeatitinka nei saugumo, nei naudojimo reikalavimų. Antalgės kaime gyvena 425 gyventojai, nemaža dalis poilsiavietės naudotojų yra vaikai ir jaunimas. Siekiant Ilgio ežero poilsiavietę padaryti traukos centru vaikų ir jaunimo užimtumui, būtina restauruoti 140 kv. m. krepšinio aikštelę: panaikinti seną asfaltbetonio dangą, paruošti tvirtą pagrindą, išlieti gumine danga, nubraižyti linijas ir pastatyti krepšinio stovą. Ilgio2Labai svarbu mažiesiems bendruomenėms nariams papildyti poilsiavietę vaikų žaidimų aikštelės elementais: karstyklėmis, nameliais, čiuožykla, karusele, balansinėmis sūpynėmis ir pan. Prie šio ežero renkasi ne tik Leliūnų seniūnijos gyventojai, bet ir Utenos miesto svečiai. Poilsiavietė yra atvira visiems. Čia kasmet organizuojamos Joninių šventės. Antalgės k. nėra jokių bendruomenės patalpų ar laisvalaikio salės, todėl Ilgio ežero pakrantės vieta būtų skirta bendruomenės narių sutelktumui stiprinti. Tuo pačiu sprendžiama vaikų ir jaunimo užimtumo problema, taip pat siekiama propaguoti sveiką gyvenseną, gerinti jaunimo fizinę būklę.

Aplinkos apsaugateritoriju planavimasstatiniaiciviline sauga mobilizacija  kvietimai paraiskoms socialine aps 

sveikatossvietimasjaunimovaiko gerove tarpinssveikatoskontroles ekonomika investicijos

DAUGIAU VEIKLOS SRIČIŲ

viesoji tvarkapirkimaikalbaTurto valdymasteisine pagalbatarptautiniai kulturapaveldasGarbes pilieciaizeldynaiKaimo pletra NVOtrisale tarybaUtenos rajono seniūnijoskontaktaipaieska

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041