school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

     

VSAT KVIEČIA RINKTIS PASIENIEČIO PROFESIJĄ

Valstybės sienos apsaugos tarnyba kviečia rinktis pasieniečio profesiją ir primena, kad dokumentus į Pasieniečių mokyklą galima pateikti iki liepos mėnesio pabaigos.
Daugiau informacijos:
https://pasienietis.lrv.lt/lt/stojantiesiems
Kandidatai, turintys vidurinį išsilavinimą, dokumentus gali pateikti iki liepos 21 d.
Kandidatai, turintys aukštąjį išsilavinimą, dokumentus gali pateikti iki liepos 30 d.
Dokumentai pateikiami el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Permainos Utenos ligoninės Skubiosios medicinos pagalbos ir Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuose – netrukus

2023 06 08 ligonineUtenos ligoninės Skubiosios medicinos pagalbos skyrius į jį atvykstantiems gyventojams ne visada palieka gerą įspūdį: nepatogus privažiavimas, nepatogus laukiamasis, nepatogus išplanavimas, nedideli gydytojų kabinetai, painūs koridoriai ir kiti nepatogumai. Bet padėtis turėtų pasikeisti jau netrukus: šiais metais pagal projektą „Utenos ligoninės skubiosios medicinos pagalbos ir intensyviosios terapijos paslaugų kokybės gerinimas“ bus pradėti Utenos ligoninės Skubiosios medicinos pagalbos bei Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyrių patalpų rekonstrukcijos darbai.
Projekto tikslas – pagerinti skubiosios medicinos pagalbos ir intensyviosios terapijos paslaugų teikimo kokybę ir saugumą Utenos ligoninėje, pasirengti ekstremaliųjų situacijų atvejais užtikrinti efektyvų šių paslaugų teikimą. Įgyvendinant projektą bus ne tik suremontuotos ir modernizuotos senosios Skubiosios medicinos pagalbos skyriaus patalpos, bet ir pastatytas 620 m2 dydžio dviejų aukštų priestatas.

Skaityti daugiau

Informacija apie pavadinimų suteikimą gatvėms

Utenos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad Utenos rajono savivaldybės tarybos 2023 m. gegužės 25 d. sprendimu Nr. TS-157 ,, Dėl pavadinimų suteikimo gatvėms (Užpalių sen.)“ suteikti Utenos rajone, Užpalių seniūnijoje, Likančių kaimo gyvenamojoje vietovėje esačioms gatvėms Šventosios gatvės ir Ežero gatvės pavadinimai.
(Gatvių pavadinimų suteikimo duomenys)
Gatvių grafinius duomenis galite pažiūrėti http://www.regia.lt/.
Taip pat su gatvės duomenimis galima susipažinti Užpalių seniūnijos patalpose.

Aplinkos apsaugateritoriju planavimasstatiniaiciviline sauga mobilizacija  kvietimai paraiskoms socialine aps 

sveikatossvietimasjaunimovaiko gerove tarpinssveikatoskontroles ekonomika investicijos

DAUGIAU VEIKLOS SRIČIŲ

viesoji tvarkapirkimaikalbaTurto valdymasteisine pagalbatarptautiniai kulturapaveldasGarbes pilieciaizeldynaiKaimo pletra NVOtrisale tarybaUtenos rajono seniūnijoskontaktaipaieska

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041