1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Programa – visuomenės vertinimui

Utenos rajono visuomenės vertinimui pateikiame Utenos miesto daugiabučių gyvenamųjų kvartalų infrastruktūros tvarkymo 2019–2023 metais programą. 
Jūsų pasiūlymų, pastabų, nuomonių laukiame tel. 8 682 37007, 8 389 64038, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

UTENOS MIESTO DAUGIABUČIŲ GYVENAMŲJŲ NAMŲ KVARTALŲ INFRASTRUKTŪROS TVARKYMO 2019–2023 METAIS PROGRAMA >>>

Paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ kviečia į Uteną!

Gražių tradicijų įgyjanti paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime" balandžio 24–25 d. keliauja į Uteną. Trečiąją Ugdymo plėtotės centro parodą po savo stogu įkurdins Utenos Dauniškio gimnazija.
Šių metų parodos tema –Prasmės ir atradimų mokykla. Mokytojus, mokyklų vadovus, mokyklų steigėjus, švietimo pagalbos specialistus kviečiame pasisemti idėjų, kaip kurti aktualų ugdymo turinį, tobulinti bendravimą ir bendradarbiavimą bei prisidėti prie asmenybės augimo.

Skaityti daugiau...

„Spiečius“ atskris ir į Uteną

Ar teko jums ką nors girdėti apie „Spiečių"? Bendradarbystės centras „Spiečius" – tai VšĮ „Versli Lietuva" sukurta netradicinio tipo verslo plėtros erdvė. Šie centrai yra skirti jaunoms ir pradedančioms įmonėms, pagal individualią veiklą dirbantiems jauniems žmonėms, besispecializuojantiems kūrybinių industrijų, elektroninio ir socialinio verslo srityse.
Utenos rajono savivaldybė (toliau – savivaldybė), siekdama skatinti smulkiojo ir vidutinio verslo plėtrą, kreipėsi į Ekonomikos ir inovacijų ministeriją, prašydama Utenos mieste įkurti bendradarbystės centrą „Spiečius". Savivaldybė yra pasirengusi bendradarbiauti ir skirti patalpas minėtam centrui.

Skaityti daugiau...

Tarptautinės stalo teniso varžybos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti

IMG 94702019 m. vasario 16 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko tarptautinės stalo teniso varžybos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti. Varžybose dalyvavo per 100 tenisininkų iš Lietuvos ir Latvijos.
Varžybų nugalėtojais ir prizininkais jaunučių mergaičių grupėje tapo uteniškės Paulina Jackevičiūtė, Raminta Rezgytė, Aušra Pelanytė, berniukų grupėje pirmas Austustinas Griška (Širvintos), antras  - uteniškis Milvydas Petruškevičius, trečias  - Dominykas Bukovitas iš Dusetų.

Skaityti daugiau...

Vyks Lietuvos kariuomenės karių pratybos

Utenos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad 2019 m. vasario 22–23 d. Vyžuonų miške ir Vyžuonų, Užpalių ir Sudeikių seniūnijų apylinkėse vyks Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 507 pėstininkų kuopos karių pratybos.
Pratybų metu kariai naudos ginklus, bet imitaciniai šaudmenys, dūminiai ir garsiniai užtaisai naudojami nebus.
Pratybų metu gyventojų kasdieninė veikla ir poilsis nebus trikdomi.
Iš anksto dėkojame už supratingumą

Vasario 16-ąją mūsų širdyse pleveno trispalvės

15 (Custom)Vasario 16-ąją šventėm jau antrą šimtmetį pradėjusios skaičiuoti atkurtos Lietuvos valstybės dieną. Utenoje ir tolimiausiuose rajono kampeliuose šią dieną vilnijo mums brangios spalvos – raudona, geltona ir žalia, o savo valstybe besididžiuojančius ir ją branginančius žmones vėl suvienijo vienybės jausmas.
Uteniškiai Vasario 16-ąją pažymėjo iškilmingu Valstybės dienos minėjimu, vykusiu Utenos kultūros centre. Susirinkusiuosius į iškilmes pasveikino Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas. „Ne šventės kuria Lietuvą, o žmonės, – kalbėjo meras A. Katinas. – Svarbiausia, kad minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo dieną mes visi šiandien jaučiame tą patį, o mūsų visų širdyse plevena trispalvės". Su Vasario 16-ąja uteniškius sveikino ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Edmundas Pupinis.

Skaityti daugiau...

Mieli mano gimtojo krašto žmonės,

Utenos merasVasario 16-ji – laisvės ir vilties kelias, kuriuo eidami kuriame laisvą ir drąsią Lietuvą.
Vasario 16-ji – diena, atskleidžianti mūsų tautos stiprybę ir vienybę, pagarbą žmogui ir meilę savo šaliai.
Vasario 16-ji – istorinė patirtis ir dabarties išbandymai, kurie mus stiprina ir rengia gyventi ateities pasaulyje.
Tad puoselėkime ir saugokime Vasario 16-osios vertybes. Jos liudija, kad Lietuvos žmonės visada suranda savy jėgų susitelkti, tvirtybės pakilti ir niekada neprarasti vilties. Būkime vieningi, atsakingi, pilietiški ir drąsiai ženkime Laisvės keliu.
To iš visos širdies linkiu mums visiems.

 

Savivaldybės meras Alvydas Katinas

Nustatyti susietosios paramos už gyvulius dydžiai

ozkaVasario 14 d. žemės ūkio ministro įsakymu buvo patvirtinti 2018 m. susietosios paramos už mėsinius ir pieninius gyvulius dydžiai. Kviečiame susipažinti.
2018 m. susietosios paramos dydžiai:
• susietoji išmoka už mėsinį galviją – 91,70 Eur už vnt.;
• susietoji išmoka už mėsinę avį – 10,84 Eur už vnt.;
• susietoji išmoka už pieninė veislės bulių – 87,49 Eur už vnt.;
• susietoji išmoka už pieninę ožką – 23,78 Eur už vnt.
Pareiškėjai sužinoti apie jiems numatytus paramos lėšų išmokėjimo terminus ar jau išmokėtą paramą gali prisijungę prie NMA informacinio portalo ir aktyvavę 2018 m. pateiktos Paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus bei gyvulius paraiškos nuorodą.
Susietoji parama ūkininkams bus mokama nuo kovo 1 d.

Sezono metu tirs maudyklų vandens kokybę

Utenos rajono savivaldybės (toliau – savivaldybės) administracija, vadovaudamasi Stebimų Lietuvos maudyklų sąrašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2012 m. vasario 20 d. įsakymu Nr. V-138 ,,Dėl stebimų Lietuvos maudyklų sąrašo patvirtinimo" (2016 m. birželio 9 d. įsakymo Nr. V-745 redakcija), numato 2019 m. maudymosi sezono metu stebėti savivaldybės teritorijoje esančių maudyklų vandens kokybę. Alaušo ežero (Sudeikiai), Dauniškio ežero (Aušros g., Utena), Utenos tvenkinio (Klovinių maudykla – Vestuvių g., Utena), Tauragno ežero (Tauragnai) maudyklų vandens kokybės tyrimai bus atliekami kas dvi savaites, o stebėsenos rezultatai skelbiami informacinėje sistemoje ,,Aplinkos informacijos valdymo integruota kompiuterinė sistema" (IS AIVIKS).

Skaityti daugiau...

Dėl paraiškų paramai gauti

Ūkininkai ir žemės ūkio veiklą vykdantys juridiniai asmenys nuo š. m. kovo 1 d. iki balandžio 30 d. galės teikti paramos paraiškas Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Investicijos į materialųjį turtą" veiklos srities „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas" paramai gauti.
Investicijoms įgyvendinti skirta 25 mln. Eur paramos lėšų.
Pareiškėjai galės įgyvendinti naujų gamybinių statinių statybos arba esamų rekonstravimo ar kapitalinio remonto projektus, investuoti į valdos infrastruktūros sutvarkymą, įsigyti įrangos, būtinos veiklai specializuotame žemės ūkio sektoriuje vykdyti.

Skaityti daugiau...

Joomla templates by a4joomla