1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Puikios naujienos siekiant įgyvendinti daugiabučių atnaujinimo programą Aukštakalnio kvartale

100 1047Įgyvendinant daugiabučių atnaujinimo programą ir siekiant tęsti sėkmingą renovacijos proceso įgyvendinimą Utenos rajono savivaldybė kartu su UAB „Utenos butų ūkis" organizavo intensyvius susitikimus su Taikos gatvės gyventojais. Sueigose dalyvavo Būsto energijos taupymo agentūros (BETA), savivaldybės atstovai ir techninės priežiūros specialistai.
Nuo 2016 m. kovo 14 d. iki balandžio 12 dienos Utenos rajono savivaldybės administracijos kvietimu Utenos Aukštakalnio progimnazijos salėje kas vakarą, pagal numatytą susitikimų grafiką, rinkosi Taikos gatvės daugiabučių būstų savininkai į susirinkimus, kurių metu namo gyventojai išreikšdavo apsisprendimą dėl savo daugiabučio namo renovacijos. Susitikimuose su 41 daugiabučio gyventojais buvo aptariamas ir Aukštakalnio kvartale esančios infrastruktūros sutvarkymas, atsakoma į gyventojų pateiktus klausimus.


Utenos miesto Aukštakalnio kvartalo dalies energinio efektyvumo didinimo programą susirinkimuose būstų savininkams pristatė Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas, apie programos įgyvendinimo etapus išsamią informaciją pateikė Utenos rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vedėjo pavaduotojas (vyr. architektas) Evaldas Rimas. Apie daugiabučio namo atnaujinimą, renovuojamų namų problemas ir investicinių projektų planus kalbėjo UAB „Utenos butų ūkis" direktoriaus pavaduotojas Bronius Šaukeckas, vyresnysis statinių priežiūros inžinierius Rimantas Dijokas, statinių priežiūros inžinierius Saulius Virvytis.
Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas pasibaigus susitikimams su gyventojams pasidžiaugė Taikos gatvės gyventojų motyvacija atnaujinti savo būstus, pasirenkant dalyvavimą pilotiniame kvartalinės renovacijos projekte. Šiuo metu iš 41 daugiabučio 73 procentai būstų savininkų pritarė investicinių projektų ruošimui, o 4 daugiabučiams (Taikos g. Nr. 7, 9, 11, ir 17) yra rengiami dokumentai renovacijos darbų pirkimui. Tai puiki žinia siekiant Aukštakalnio kvartalo dalies energinio efektyvumo didinimo programos įgyvendinimo ir pavyzdys dar neišreiškusiems savo valios Taikos g. daugiabučių namų gyventojams.
Daugiau informacijos apie daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą sužinosite paskambinę nemokamu informacijos telefonu 8 800 20012, Būsto energijos taupymo agentūros regioninio skyriaus specialistams Utenoje, tel. 838950576, UAB „Utenos butų ūkis" specialistams tel. 8 389 620 60.

Joomla templates by a4joomla