1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Techninių sąlygų projektuoti įvairius statinius ir įveisti mišką melioruotose žemėse išdavimo administracinė paslauga

Administracinės paslaugos kodas 12.8.
Administracines paslaugos versija 1 versija
Administracinės paslaugos pavadinimas Techninių sąlygų projektuoti įvairius statinius ir įveisti mišką melioruotose žemėse išdavimo administracinės paslaugos teikimas
Administracinės paslaugos apibūdinimas Derinami valstybei nuosavybės teise priklausančių ir bendro naudojimo drenažo rinktuvų tiksliniai matavimai. Valstybei nuosavybės teise priklausantiems ir bendro naudojimo drenažo rinktuvams nustatoma po 15 m į abi puses nuo rinktuvo ašinės linijos apsauginė juosta, kurioje draudžiama statyti statinius, sodinti mišką, medžius ir krūmus, o galimiems taršos šaltiniams (fermoms, mėšlidėms ir kt.) – po 20 m į abi puses apsauginė juosta. Tik tiksliai nustačius (atsikasus) drenažo rinktuvo buvimo vietą ir suderinus su savivaldybės melioracijos specialistais, statinius galima statyti arčiau, bet ne mažesniu kaip 5 m atstumu nuo drenažo rinktuvo.
Drenažo koordinavimo darbus interesantas derina (žodžiu arba raštu) su savivaldybės melioracijos specialistu.
Teisės aktai, reguliuojantys administracinės
paslaugos teikimą

Melioracijos techninis reglamentas MTR 1.12.01:2008 „Melioracijos statinių techninės priežiūros taisyklės“, patvirtintas Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2008 m. balandžio 16 d. įsakymu Nr. 3D-218 (Žin., 2008, Nr. 46-1738).

Informacija ir dokumentai, kuriuos turi
pateikti asmuo

Laisvos formos prašymą;
Žemės sklypo, registruoto nekilnojamojo turto registre, pažymėjimą (kopiją);
Žemės sklypo plano kopiją.

Informacija ir dokumentai, kuriuos turi gauti institucija (prašymą nagrinėjantis
tarnautojas)

Laisvos formos prašymą;
Žemės sklypo, registruoto nekilnojamojo turto registre, pažymėjimą (kopiją);
Žemės sklypo plano kopiją.

Administracinės paslaugos teikėjas

Kaimo ir bendruomenių reikalų skyriaus vyr. specialistas Sigitas Urbonas, tel. 8 389 43533, el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Kaimo ir bendruomenių reikalų skyriaus vyresn. specialistė Aušrinė Purvinienė, tel. 8 389 64011, el.p: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Administracinės paslaugos vadovas

Kaimo ir bendruomenių reikalų skyriaus vedėja Raimonda Jankauskienė, tel. (8 389) 64010, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Administracinės paslaugos suteikimo trukmė 10 darbo dienų nuo apžiūros akto pateikimo datos.
Administracinės paslaugos suteikimo kaina

Paslauga teikiama neatlygintinai.

Prašymo forma (-os) Laisvos formos
Informacinės ir ryšių technologijos, naudojamos teikiant administracinę paslaugą Administracinės paslaugos perkėlimo į internetą lygis – informacinis.
Administracinės paslaugos teikimo ypatumai -
Administracinių paslaugų teikimo aprašymų
įtraukimas į dokumentų apskaitą

Aprašymas įtraukiamas į Utenos rajono savivaldybės dokumentų apskaitą Utenos rajono savivaldybės veiklos dokumentų, administracinių paslaugų valdymo ir interesantų aptarnavimo reglamento nustatyta tvarka.

Joomla templates by a4joomla