1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Utenoje bus teikiamos ES finansuojamos verslo konsultacijos ir organizuojami renginiai

logoVisagino technologijų ir energetikos parkas bendradarbiaudamas su Marijampolės verslo informacijos centru pradeda teikti konsultacijas smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) įmonėms bei žmonėms, norintiems pradėti savo verslą. Jomis pasinaudoti galės visi Utenos apskrityje gyvenantys žmonės bei šiame krašte veikiančios SVV įmonės. Jos bus teikiamos Visagino technologijų ir energetikos parko biuruose Visagine bei Ignalinoje ir Utenos kolegijoje. Projektas yra dalinai finansuojamas iš ES struktūrinės paramos lėšų.3

„Pagal neseniai verslo konsultacijų bendrovės „Civitta" parengtą Visagino savivaldybės investicijų pritraukimo ir įvaizdžio formavimo galimybių studiją, Visagino miestas ateityje turėtų tapti šalies energetikos kompetencijų centru, kuriame verslas ir mokslas glaudžiai bendradarbiautų su ES ir pasaulio energetikos lyderiais kuriant naujas technologijas ir vystant inovacijas. Todėl tikiu, kad Visagino technologijų ir energetikos parke pradedamas vykdyti projektas taip pat ženkliai prisidės prie šios vizijos įgyvendinimo", - sakė Visagino technologijų ir energetikos parko direktorius Giedrius Labuckas.

Visagino technologijų ir energetikos parke numatoma teikti konsultacijas, kurios aprėps beveik visus verslo aspektus: rinkodarą, eksporto rinkų paiešką, pardavimų strategijos ir taktikos formavimą bei jos įgyvendinimą, darbo organizavimą, efektyvų vadovavimą, darbuotojų motyvavimą, inovacijas, verslo formas, verslą elektroninėje erdvėje, vadybą, projektų valdymą, rinkos analizę ir kt. Iš viso numatoma suteikti 4830 val. konsultacijų. Projekto trukmė – 18 mėn.

„Daug dėmesio stengsimės skirti ne tik apskrityje veikiančioms įvairaus profilio SVV įmonėms, tačiau ir verslumo skatinimui tarp jaunimo bei moterų. Remiantis ES statistika, šiandien moterų verslininkių beveik keturiskart mažiau, nei vyrų, todėl tikimės bent dalinai prisidėti prie balanso šiame santykyje sukūrimo. Taip pat daug dėmesio skirsime jaunimui, supažindindami jaunus žmones su įvairiomis verslo galimybėmis", - sakė vienas projekto iniciatorių, Marijampolės verslo informacijos centro konsultantas Simonas Žunda.

Anot jo, šis projektas gavo maksimalų (100 balų iš 100) įvertinimą iš Lietuvos verslo paramos agentūros, kas irgi liudija aukštą jo pridėtinę vertę regionui. S. Žunda taip pat pabrėžia, kad šalia konsultacijų, projekto rengėjai taip pat organizuos įvairius seminarus, kuriais skatins bendradarbiavimą, kooperaciją ir klasterizaciją tarp regione veikiančių įmonių.

„Mūsų kompanijos atlikta analizė nurodo, kad Visaginas, norėdamas tapti energetikos kompetencijų centru, turi sudaryti palankias sąlygas mokslo bei verslo bendradarbiavimui, didinti miesto tarptautiškumą. Taip pat svarbu užtikrinti žmogiškųjų išteklių pasiūlą, kurti naujas energetikos kompetencijas, skatinti jų eksportą bei pritraukti investicijas į Visagino savivaldybę. Mūsų manymu, strateginės krypties „Visaginas – energetikos kompetencijų centras" sėkmingam įgyvendinimui būtina sukurti tinkamą ekosistemą: šiame procese turi aktyviai dalyvauti bei bendradarbiauti pagrindinės suinteresuotosios šalys, tarp kurių – Visagino savivaldybės administracija, VĮ Ignalinos atominė elektrinė, VšĮ Visagino technologijų ir energetikos parkas, VšĮ IAE regiono verslo inkubatorius, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras, NVO bei verslo atstovai. Tikime, kad Visagino technologijų ir energetikos parko pradedamas įgyvendinti projektas – reikšmingas Visaginui žingsnis į priekį siekiant įgyvendinti šią ambicingą pasirinktą strateginę kryptį", - teigia galimybių studiją rengusios verslo konsultacijų bendrovės „Civitta" asocijuotas partneris Dmitrij Sosunov.

Marijampolės verslo informacijos centro ir Visagino technologijų ir energetikos parko kartu su partneriais vykdomame projekte „Aukštos kokybės viešųjų paslaugų teikimas" Nr. VP2-2.2-ŪM-02-K-01-024, kuriam iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų LR Ūkio ministerija skyrė 726 276 Lt finansavimą pagal priemonę „Asistentas-4", numatoma ir eilė renginių, kuriuose kvalifikuoti pranešėjai dalyvius supažindins su verslumu ir verslo samprata, smulkiojo verslo rūšimis ir jų mokestinėmis ypatybėmis. Taip pat vyks renginiai, kuriuose bus kalbama apie žmogiškųjų ir kitų išteklių valdymą, eksporto rinkų paiešką, tarptautinę rinkodarą ir kt.

Projektas įgyvendinamas su didelę patirtį turinčiais partneriais: KTU regioniniu mokslo parku, Utenos kolegija, VšĮ „Mokslininkų sąjungos institutas", VšĮ „Saulėtekio slėnis", VšĮ „Šiaurės miestelio technologijų parkas", VšĮ „Technopolis", VšĮ „Visagino technologijų ir energetikos parkas", Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija „Linpra" ir Fotoelektros technologijų ir verslo asociacija.

Registruotis konsultacijoms galima jau dabar Marijampolės verslo informacijos centro interneto svetainėje adresu www.mvicentras.lt. Registruotis taip pat galime elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. nr.: 8-655-51751 Čia taip pat bus skelbiamos centre vyksiančių renginių datos ir kita apskrities verslininkams ar verslu besidomintiems žmonėms aktuali informacija.

Daugiau informacijos:
Simonas Žunda
E.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
T.: 865959569
Giedrius Labuckas
T: 869943322

Joomla templates by a4joomla