1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Pyragų dieną paaukotos lėšos – dviem šeimoms

IMG 0861

Lapkričio 6-oji Utenos rajono savivaldybės administracijoje buvo ypatinga - nuo pat ryto koridoriuose, kabinetuose buvo galima pajusti naminių pyragų kvapą. Ir tai suprantama: juk tądien visoje Lietuvoje yra švenčiama Pyragų diena, kuri suburia geros valios žmones gerumo akcijai - paaukoti lėšų likimo nuskriaustiesiems.
Utenos rajono savivaldybės administracijos darbuotojai Pyragų dieną paaukojo rekordinę sumą – 920 Eur. Pinigai bus skiriami dviem Utenos rajone gyvenančioms šeimoms, kurios augina vaikus su specialiaisiais poreikiais.


Vienoje šeimoje sunkios formos cukriniu diabetu serganti mama augina vaiką, turintį negalę dėl stuburo problemų. Moteriai reikalinga insulino pompa, nes dabar turimos nuomos sutartis baigiasi po metų. Savivaldybė naujos insulino pompos įsigijimui skiria 3040 Eur., o reikalinga suma - 4200 Eur.
Kitoje šeimoje viena mama augina du neįgalius vaikus: 14-metį vaiką, sergantį cerebriniu paralyžiumi su kompleksine negalia, ir 17-metį, besimokantį Adolfo Šapokos gimnazijoje. Šiai šeimai reikalingas neįgaliojo vežimėlis su specialiais išmatavimai bei nešiojamasis kompiuteris, kuriuo naudotųsi abu vaikai.
Reikia tikėtis, kad paaukoti savivaldybės administracijos darbuotojų pinigėliai padės išpildyti šeimų svajones ir padarys jų kasdienybę lengvesnę, geresnę ir laimingesnę.
Šventėje tvyrojo pakili ir geranoriška nuotaika. Ją padėjo kurti ne tik šypsenos, gerumas ir malonus bendravimas, bet ir Utenos meno mokyklos jaunieji muzikantai, atlikdami muzikinius kūrinius (jaunųjų smuikininkų, fleitininkų, pianistų mokytojos - Audronė Misiūkaitė, Gintarė Armonaitienė, Lolita Starkuvienė). Naminiais pyragais vaišinosi visi: ir savivaldybės vadovai, ir specialistai, ir į šventę pakviesti Utenos rajono žiniasklaidos atstovai. Buvo galima įsitikinti, kad savivaldybės administracijos darbuotojai – išradingi, kūrybingi ir puikūs kulinarai: pyragai ant stalų ilgai neužsibuvo.

Joomla templates by a4joomla