1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Susitikime su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku

IMG 0861

Spalio 21 d. Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas susitiko su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku Vytautu Vaiškūnu. Susitikime dalyvavo ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė.


Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas pirmiausia padėkojo už glaudų savivaldybės bei komisariato bendradarbiavimą ir įteikė merui albumą „Lietuvos policijai – 100. Praeitis, dabartis, ateitis", išleistą 2018 m., minint Lietuvos policijos šimtmetį. Tai – 215 psl. apimties knyga, kurioje nuotraukų ir teksto pagalba patraukliai papasakota Lietuvos policijos istorija, Lietuvos policijos gimimas 2018 m. ir atgimimas 1990 m., tarpukario įvykiai, policijos struktūra ir raida, tarptautiniai ryšiai, nepamirštas pareigūnų laisvalaikis, sporto pasiekimai, tradicijos, pristatomi sunkiausi, didžiausio atgarsio sulaukę nusikaltimai, kalbama apie Lietuvos ateities policiją. Albume rašoma: „XX a. du kartus – 1918-aisiais ir 1990-aisiais – buvo atkuriama nepriklausoma Lietuvos valstybė, ir abu kartus būtent mūsų policija tapo patikimiausia ir svarbiausia Lietuvos valstybingumo gynėja ir saugotoja".
Susitikime buvo aptartas tolesnio bendradarbiavimo plėtojimas, bendrai vykdomi projektai, viešosios tvarkos palaikymas mieste. Taip pat buvo kalbama apie Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą, kurio metu bus įsigyjamos dvi valstybinių transporto priemonių numerių atpažinimo vaizdo kameros su licencijomis ir trys IP vaizdo stebėjimo kameros su licencijavimo teisėmis. Tai – V-A INTERREG Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos Nr. LLI-082 projektas „Sinerginės saugumo platformos sukūrimas Rytų Latvijos ir Lietuvos pasienyje/SYNERGY FOR SECURITY".

Joomla templates by a4joomla