1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

PROJEKTAS „SYNERGY FOR SECURITY“ 9, 10, 11

IMG 0861

Projekto „SYNERGY FOR SECURITY" informacinės kampanijos „Jei matai – netylėk!" metu buvo pradėtas trumpametražinių filmų kūrimas, siekiant kreiptis į gyventojus tiek socialiniuose tinkluose, tiek pasitelkus socialinius stendus. Pirmuose trumpametražiniuose filmuose kartu su Daugpilio profesionalaus teatro ir Kraslavos mėgėjų teatro aktorių vaidino ir srities profesionalai – VP Latgalos regioninės valdybos darbuotojai. Ir reikia pripažinti – jiems tai pavyko puikiai!
9 epizodas. Niekieno daiktų radimas. Jei jūs radote niekieno daiktus, reikia pranešti policijai. Niekieno turto pasisavinimas gali kelti grėsmę jūsų sveikatai ir gyvybei. Už tai gali grėsti ir baudžiamoji atsakomybė, pavyzdžiui, jei turtas yra vogtas.

Vaizdo įrašas >>>
10 epizodas. Traktoriaus vagystė. Jei iš jūsų pavogė traktorių, reikia pranešti policijai. 2018 metais šalyje registruoti 26 traktorių vagysčių atvejai (2017 metais – 26 atvejai).

Vaizdo įrašas >>>


11 epizodas. Latvijos valstybės Pasienio apsaugos Imigracijos tarnyba. Latvijos valstybės pasienio apsaugos darbuotojai visoje valstybės teritorijoje turi teisę patikrinti dokumentus ir surašyti protokolus dėl administracinio teisės pažeidimo, jei yra įvykdyti administraciniai teisės pažeidimai.

Vaizdo įrašas >>>
Projektą bendrai finansuoja Latvijos ir Lietuvos programa.
Detalesnę informaciją apie projektą rasite čia:
http://www.utena.lt/.../3734-2014-2020-m-intereg-v-a-latvijos...
Susijusios nuorodos:
2014–2020 m. Interreg Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos interneto svetainė: www.latlit.eu/
Oficiali Europos Sąjungos svetainė: www.europa.eu

Joomla templates by a4joomla