1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Mieli uteniškiai,

IMG 0861

Mūsų miestas švenčia 758-ąjį gimtadienį. Kaip ir kasmet, gimtadienio šventė pasižymi į ją atvykstančių miestelėnų ir miesto svečių gausa. Taip jau susiklostė, kad šį rudenį šventei negalės „padėti" Aušros gatvė, viena pagrindinių miesto arterijų, kurioje ankstesnių švenčių metu išdygdavo daugelio prekiautojų palapinės, joje vykdavo muzikavimai, susitikimai, vaikštynės. Bet Aušros gatvės rekonstrukcija šventei tikrai netrukdys. Gimtadienio renginių bus daug ir įvairių, jie vyks net šešiose scenose įvairiose vietose prie Utenos kultūros centro, Dauniškio ežerėlio.
Suprasdami besiruošiančių į šventę susirūpinimą dėl statybų aikštele virtusios Aušros gatvės rekonstrukcijos, atsiprašome už nepatogumus. Jie neišvengiami, bet laikini. Neabejojame, kad po rekonstrukcijos gatvė taps viena moderniausių, patogiausių, saugiausių ir vairuotojams, ir pėstiesiems, ir dviratininkams. Ir dėl to džiaugsimės visi bei paliksime ateities kartoms mūsų, dabartinių miestelėnų, sumanumo, apdairumo, atkaklumo ir drąsos įrodymą.
Tikimės iš jūsų, mieli uteniškiai, supratimo ir kantrybės ne tik dėl Aušros gatvės rekonstrukcijos, bet ir dėl kitų kilsiančių ar jau kilusių nesklandumų miesto šventės metu. Mūsų gimtąjį miestą yra įsimylėję visi užsienio miestai, su kuriais Utena yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartis, todėl kasmet į šventę atvyksta gausios mūsų draugų delegacijos. Jie nekantriai laukia kiekvieno Utenos gimtadienio. Tad ir mes mylėkime savo miestą, didžiuokimės juo, būkime patriotiški, pilietiški ir vieningi. Juk Utena – mūsų namai.
Sveikinu visus artėjančios miesto šventės proga. Linkiu, kad ji kiekvienam mūsų būtų linksma, jauki, džiaugsminga ir kupina neišdildomų įspūdžių.
Iki susitikimo šventėje!

Audrius Remeikis,
Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius

Joomla templates by a4joomla