1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Kviečiame dalyvauti konkurse „Mylimiausias šeimos verslas“

Vilniaus universiteto Verslo mokykla skelbiame „Mylimiausio šeimos verslo" konkurso pradžią! Esate jaunas ir drąsus šeimos verslas arba pažįstate tokių verslų? Tuomet kviečiame dalyvauti „Mylimiausio šeimos verslo" konkurse!
Apie 3 daugiausiai „like" surinkusius šeimos verslus lrytas.lt žurnalistai parengs straipsnius su fotoreportažais ir jie taip pat bus nominuoti „Verslo genas" apdovanojimuose, kurių metu vienas iš verslų bus išrinktas „Mylimiausiu šeimos verslu". Konkurso sąlygos žemiau arba www.vm.vu.lt/versli-seima-2019


„Versli šeima" iniciatyva, gyvuojanti jau ketvirtus metus, siekia skatinti šeimų verslumą. 2019 metais aplankėme net tris Lietuvos miestus! Pusryčių metu dalyviai turėjo išskirtines sąlygas užduoti rūpimus klausimus Ekonomikos ir inovacijų ministrui Virginijui Sinkevičiui, taip pat buvo diskutuojama apie šeimos verslus ir jų perspektyvas Lietuvoje, finansavimo šaltinius ir pokyčius, laukiančius verslo ateityje. Verslo pusryčiai susilaukė didelio dėmesio tiek iš savivaldybių atstovų, tiek iš smulkaus ir vidutinio verslo, todėl kviečiame dar kartą susiburti renkant „Mylimiausią šeimos verslą"!

KONKURSO SĄLYGOS DALYVIAMS:

Iki rugsėjo 1 d. atsiųskite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba į Vilniaus universiteto Verslo mokyklos „Facebook" paskyrą nuotrauką tema „1 sekundė mūsų šeimos verslo" ir papasakokite įsimintiniausią Jūsų šeimos verslo patirtį!
Rugsėjo 3 d. pasidalinsime dalyvių nuotraukomis ir istorijomis VU Verslo mokyklos Facebook'o paskyroje
Daugiausiai LIKE surinkę trys šeimos verslai bus pakviesti į „Versli šeima 2019" šventinę vakarienę Vilniuje rugsėjo 27 d. ir bus nominuoti „Lietuvos ryto" organizuojamuose „Verslo genas" apdovanojimuose, kurių metu vienas iš verslų bus išrinktas „Mylimiausiu šeimos verslu".
„Verslo genas" – Lrytas.lt organizuojamas projektas, kurio metu apdovanojami drąsus, jauni verslai iš visos Lietuvos.
Dalyvių laukiame iki rugsėjo 1 d. Balsavimas vyks iki rugsėjo 19 d. 24:00 val., o tris nominantus paskelbsime rugsėjo 20 d.

PRIZAS, KURIS ATITEKS TRIMS NOMINANTAMS:

Lrytas.lt žurnalisto parengtas straipsnis ir fotoreportažas
Informacija yra dalinamasi Facebook'e Lrytas.lt „Verslas" sraute
Dalyvavimas „Verslo geno" rinkimuose
Partnerių dovanos
Nekantraujame pamatyti, kaip atrodo akimirka iš Jūsų šeimos verslo!

„VERSLI ŠEIMA 2019" ŠVENTINIS RENGINYS rugsėjo 27 d.

Nepraleiskite progos dar kartą susiburti rugsėjo 27 d. į „Versli šeima 2019" šventinį renginį Vilniuje, kurio metu paskelbsime tris nominantus, kurie toliau kovos dėl „Mylimiausio šeimos verslo" apdovanojimo Lrytas.lt organizuojamame renginyje „Verslo genas".
Renginio metu išgirsime pranešimą apie dirbtinį intelektą, prie vaišių stalo dalinsimės idėjomis ir turėsime išskirtines sąlygas užmegzti naujų verslo pažinčių.
Bilietus į renginį galite įsigyti: tickets.paysera.com/lt/event/versli-seima-2019-sventinis-renginys

Dalis surinktų pinigų bus skirti „Verslumo akademijai 2020" – mokymasis visą gyvenimą programai/projektui, kurio tikslas skatinti moksleivius būti versliais, kūrybiškais ir inovatyviais. Viso projekto metu su vaikais dirba patyrę lektoriai, verslo lyderiai, kurie projekte taikomas praktikas ne kartą išbandę savo veiklose. Atvykite į renginį ir padovanokite bilietą vaikui iš socialiai remtinos šeimos į „Verslumo akademiją 2020" projektą. Padėkime vaikams išlaisvinti savo idėjas – investuodami į vaikus, kuriame Lietuvos ateitį!
Daugiau informacijos: tel. +370 5 2366191, el. . paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (Greta Sinkevičiūtė, rinkodaros projektų koordinatorė)

Joomla templates by a4joomla