1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Per Nasvės upę važinės saugiu tiltu

IMG 0861

Transporto priemonių savininkai sulaukė geros žinios – baigtas melioracijos statinio – tilto per Nasvės upę Vilučių kaime (Užpalių seniūnija) kapitalinis remontas. Tiltas, atlikus statinio ekspertizę, buvo pripažintas avariniu, todėl nedelsiant buvo pradėti tilto remonto projektavimo, o po to ir remonto darbai.
Komisija, susirinkusi priduoti tilto remonto darbus, maloniai nustebo – vietos bendruomenė jau laukė komisijos narių ir savo iniciatyva surengė improvizuotą tilto atidarymą, buvo perkirpta tradicinė juostelė. Tai patvirtina, kokia svarbi yra tilto reikšmė vietos ir aplinkiniams gyventojams. Užpalių seniūnijos seniūnas Eugenijus Keraminas papasakojo, kad vietos gyventojai kantriai kentė nepatogumus tilto remonto metu, todėl dabar iš naujo įvertino tilto svarbą jų kasdieniniame gyvenime.


Tilto remonto darbus atliko Žiuko įmonė iš Molėtų, užsakovas – Utenos rajono savivaldybės administracija. Tilto remonto darbų vertė –71 tūkst. eurų, iš kurių 51 tūkst. sudaro valstybės lėšos, skirtos melioracijai, 20 tūkst. skyrė Utenos rajono savivaldybė.

Joomla templates by a4joomla