1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Trumpiausiame tarybos posėdyje – bendruomenei palankūs sprendimai

DSC 1682Liepos 11 d. įvyko neeilinis Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – tarybos) šeštasis posėdis. Posėdyje iš 25 tarybos narių dalyvavo 24.
Tai buvo pats trumpiausias Utenos istorijoje tarybos posėdis. Jame svarstytas tik vienas, bet labai aktualus ir gyvybiškai svarbus klausimas – „ Dėl Utenos rajono savivaldybės tarybos 2019 m. vasario 21 d. sprendimo Nr. TS-36 „Dėl Utenos rajono savivaldybės 2019 metų biudžeto patvirtinimo" pakeitimo. Minėtas klausimas buvo svarstytas birželio 27 d. vykusiame tarybos posėdyje. Opozicijai nepritarus dėl Utenos rajono savivaldybės biudžeto tikslinimo, sprendimas šiuo klausimu nepriimtas. Minėtą klausimą nuspręsta persvarstyti kitame tarybos posėdyje, nes asignavimų gavėjai atsidūrė neaiškioje padėtyje, o vietos bendruomenė buvo nuvilta.

 

Šįkart sprendimas „Dėl Utenos rajono savivaldybės 2019 metų biudžeto patvirtinimo" buvo patvirtintas. Vietos bendruomenė gali būti rami: 311 pirmokų, kaip buvo žadėta, gaus po 50 eurų kanceliarinėms prekėms įsigyti; Dauniškio gimnazijoje bus suremontuotas liftas, kuriuo galės naudotis neįgali mokinė; nenukentės pradedantieji, smulkieji ir vidutiniai verslininkai, nes bus papildyta Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo programa; Utenos rajono ugdymo įstaigos turės galimybę vykdyti infrastruktūros plėtros planus; Utenos rajono savivaldybė galės disponuoti 1 mln. Eur paskola; Utenos krepšinio komandos „Juventus" ateitis nebepakibs ant plauko ir kt.
Kitas rajono tarybos posėdis bus sušauktas rugpjūčio pabaigoje.

Daugiau nuotraukų >>>

Joomla templates by a4joomla