1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Aptartos bibliotekų informacinės galimybės

IMG 5535 (Custom)Šiais metais Utenos rajono švietimo įstaigose diegiama elektroninių mokinio pažymėjimų sistema, susieta su elektroniniu dienynu leis modernizuoti ir bibliotekų apskaitą, automatizuojant mokyklos bibliotekos darbą: kataloguoti, komplektuoti fondus, aptarnauti skaitytojus ir valdyti visus bibliotekinio darbo procesus.
Siekiant pasirinkti tinkamiausią bibliotekos informacinę sistemą, birželio 6 d. Utenos Krašuonos progimnazijoje vyko Utenos rajono švietimo įstaigų metodinio būrelio pasitarimas. Bibliotekininkės aptarė bibliotekų informacinių sistemų MOBIS ir TAMO panaudojimo galimybes.


Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos bibliotekininkė Vida Gudelienė ir Dauniškio gimnazijos bibliotekininkė Ramunė Jankauskienė pasidalino bibliotekos informacinės sistemos MOBIS naudojimosi patirtimi, Krašuonos progimnazijos bibliotekininkė Laima Kubickienė ir Vyturių progimnazijos bibliotekininkė Danutė Slavinskienė pristatė LIBIS informacinės sistemos galimybes.
Bibliotekininkės vienbalsiai nutarė, kad šiuolaikinės švietimo įstaigos biblioteka privalo turėti vieną ar kitą informacinį įrankį fondų apskaitai, katalogams ir leidinių išdavimui. Numatyta, kad iki 2019 m. pabaigos visų Utenos mokyklų, dar nenaudojančių bibliotekų informacinės sistemos, išbandys TAMO bibliotekos modulį ir pradės naudoti savo darbe.

Joomla templates by a4joomla