1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Joneliškio seniūnaitijos atstovai nusprendė, kada geriausia asfaltuoti gatvę

IMG 1517 (Custom)Viena opiausių Joneliškio seniūnaitijos gyventojų problemų – seniai remontą mačiusi Joneliškio gatvė, norėtų jie ir dviračių bei pėsčiųjų takų. Kaip išspręsti minėtą problemą, kovo 14 d. kartu su gyventojų atstovais tarėsi su jais į susitikimą atvykęs Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas, Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vedėjo pavaduotojas Egidijus Bukys.
„Yra du problemos sprendimo būdai, todėl siūlau jums patiems nuspręsti, kurį būdą pasirinkti. Gatvę galima išasfaltuoti jau šiemet, tam prireiktų apie 250 tūkst. eurų, o ateityje sutvarkyti pėsčiųjų taką, – sakė meras A. Katinas. – Antras būdas – parengti gatvės sutvarkymo techninį projektą, kuriame būtų numatyti pėsčiųjų ir dviratininkų takai, paviršinių nuotekų surinkimo sistema. Reikiamų dokumentų parengimas užtruktų apie dvejus metus ir tik tada būtų galima pradėti tvarkyti gatvę. Investicija siektų 1–1,5 mln. Eurų".


Joneliškio seniūnaitijos atstovai pageidavo gatvę išasfaltuoti šiemet. Meras A. Katinas atkreipė gyventojų dėmesį, kad artimiausiu metu rengiamasi rekonstruoti Kupiškio gatvę, todėl rekonstrukcijos metu Joneliškio gatve važiuotų krovininio transporto priemonės. Jei Kupiškio gatvė bus pradėta tvarkyti po metų, asfaltuoti Joneliškio gatvę šiemet būtų neracionalu.
Meras A. Katinas pažadėjo artimiausiu laiku kreiptis į Lietuvos automobilių Kelių direkciją prie Susisiekimo ministerijos ir išsiaiškinti, kada konkrečiai numatoma pradėti Kupiškio gatvės rekonstrukciją. Jei ji bus rekonstruojama po kelerių metų, Joneliškio gatvė bus išasfaltuota šiemet.
Gyventojai pageidavo, kad prie Molėtų-Joneliškio-Palangos gatvių sankirtos būtų įrengta pėsčiųjų perėja, nes kirsti gatvę nesaugu ne tik į mokyklą einantiems vaikams, bet ir suaugusiems. Perėja bus įrengta artimiausiu laiku.

Joomla templates by a4joomla