1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Aviamodeliuotojams ir jų treneriui – Utenos rajono savivaldybės mero padėka

IMG 7274 (Custom)Aviamodeliavimas – kantrybės, atidumo ir kruopštumo reikalaujanti sporto šaka. Tai ne tik laisvalaikio užsiėmimas, tai – sudėtingas lėktuvų modelių konstravimas, dalyvavimas varžybose ir ... čempionų vardų iškovojimas. Utenos aviamodeliavimo sporto šakos atstovai Arūnas Grašys ir Rolandas Mackus savo ilgamete veikla, dalyvavimu čempionatuose, meile aviamodeliavimui kaip tik tai ir įrodo. Jie – ir čempionai, ir prizininkai, ir tarptautinių varžybų nugalėtojai.
2017 m. Rolandas Mackus pasaulio laisvojo skridimo aviamodeliavimo čempionate iškovojo 3-ią vietą. Arūnas Grašys pernai Vengrijoje vykusiame Europos laisvojo skridimo čempionate FIC taimerinių lėktuvų modelių rungtyje užėmė antrą vietą. Tokiu pasiekimu kol kas tik jis vienintelis Lietuvoje gali pasigirti. Per visą Lietuvos aviamodeliavimo istoriją nė vienam sportininkui nepavyko pasiekti tokio rezultato.


Arūnas Grašys ir Rolandas Mackus – tikri Utenos ambasadoriai pasaulyje. Todėl jau daugelį metų abu sportininkai renkami į Utenos rajono geriausiųjų sportininkų penketuką neolimpinių sporto šakų grupėje.
Sportininkus prie nugalėtojų laurų vedė treneris Romualdas Zaranka. Treneris prie Utenos aviamodeliavimo sporto klubo vairo stovi jau daug metų ir yra išugdęs ne vieną talentingą sportininkų kartą.
Apie pasiekimus, aistrą aviamodeliavimo sporto šakai, lėktuvų modelių konstravimo subtilybes, dalyvavimą tarptautinėse varžybose ir finansinius dalykus sportininkai ir treneris mintimis pasidalijo susitikime su Utenos rajono savivaldybės meru Alvydu Katinu, mero patarėju Henriku Zabiela, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičiene, Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėju Romualdu Kraulišu ir vedėjo pavaduotoju Alvydu Gražiu. Susitikimas buvo surengtas ne šiaip pasikalbėti. Susitikimo tikslas – pagerbti ir apdovanoti sportininkus bei jų trenerį. Meras Alvydas Katinas pasveikino Arūną Grašį, Rolandą Mackų, Romualdą Zaranką ir už puikius rezultatus aviamodeliavimo sporto srityje, Utenos vardo garsinimą Lietuvoje bei užsienyje ir aviamodeliavimo sporto populiarinimą Utenos rajone įteikė padėkas bei atminimo dovanas.

Joomla templates by a4joomla