1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Paminėta Tarptautinė savanorių diena

47576915

Utenos rajono savivaldybės jaunimo užimtumo programos lėšomis Utenos jaunimo informacijos centras šių metų lapkričio mėnesio paskutiniąją savaitę inicijavo Utenos rajono jaunimui savanorystės savaitę, kurios metu 12 rajono institucijose ir įstaigose iš anksto užsiregistravę jaunuoliai galėjo atlikti savanorystės praktiką, įgyti patirties, sužinoti įstaigų ir institucijų darbo veiklos ypatumus. Gruodžio 5 d. buvo pakviesti jaunieji uteniškiai paminėti savanorystės dieną Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje. Jaunimas turėjo galimybę išklausyti konsultanto Lino Stanaičio pranešimą apie Europos solidarumo korpusą ir susitikti su Lietuvoje gerai žinomu renginių organizatoriumi Jogailu Morkūnu, kuris kalbėjo apie savanorystės patirtį darbe su jaunais žmonėmis.


Utenos rajono savivaldybė, kaip priimančioji institucija, taip pat dalyvavo savanorystės savaitėje. Adolfo Šapokos gimnazijos mokinės Erikos Strazdaitės savanorišką veiklą kuravo rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Justė Rudokienė.
Informaciją apie savanorius priimančias ar savanorišką veiklą organizuojančias organizacijas galite rasti adresu: https://goo.gl/9fuV7Q.

Joomla templates by a4joomla