1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Miesto seniūnaičių sueigoje jau pakvipo Kalėdomis

IMG 8258 (Custom)Lapkričio 7-ąją į sueigą, surengtą Utenos rajono savivaldybės administracijoje, rinkosi miesto seniūnaičiai, pakviesti miesto seniūno pavaduotojos, laikinai vykdančios seniūno funkcijas, Danutės Inčirauskienės. Sueigoje buvo aptarti aktualūs klausimai, susiję su seniūnaičių veikla, miesto infrastruktūros modernizavimu ir plėtra, bei susitikta su Utenos rajono savivaldybės meru Alvydu Katinu ir Utenos kultūros centro direktoriumi Eriku Druskinu.


Meras, pasveikinęs susirinkusiuosius, pakvietė seniūnaičius diskutuoti, teikti klausimus, kurių jie sulaukia iš savo seniūnaitijų gyventojų. Seniūnaičiai domėjosi Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis" renovacija, Utenos progimnazijų stadionų perspektyva, pateikė klausimų apie gatvių ir šaligatvių tvarkymą, žiedinių sankryžų įrengimo galimybes.
Alvydas Katinas, išsamiai atsakęs į visus klausimus, seniūnaičiams įteikė proginius Utenos rajono savivaldybės ženkliukus, išleistus Utenos miesto 757 gimtadienio ir Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio progomis.
Po susitikimo su meru Utenos kultūros centro direktorius Erikas Druskinas pristatė centro iniciatyvą kalėdines eglutes papuošti ne tik prie Utenos kultūros centro ir Utenio aikštėje, bet ir Smėlio, Aukštakalnio bei Vyturių mikrorajonuose. „Minėtuose mikrorajonuose papuošus eglutes, miestas taps šventiškesnis, prie jų galės burtis kiekvieno kvartalo gyventojai, bendrauti, džiaugtis ir švęsti Kalėdas bei Naujuosius metus, – sakė direktorius. – Tikiuosi, kad eglučių puošimas mikrorajonuose taps tradicinis." Seniūnaičiai buvo įpareigoti visu šventiniu laikotarpiu prižiūrėti eglutes.
Baigiantis sueigai buvo kalbama apie Utenos rajono savivaldybės 2019 m. užimtumo didinimo programos projektą, aptarti kiti klausimai.

Joomla templates by a4joomla