1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Pyragų dienos dalyviai dosniai atvėrė pinigines

IMG 4356Lapkričio 6-ąją yra minima Pyragų diena. Pyragų dienos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones. Utenos rajono savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus darbuotojų kvietimas prisijungti kolegas prie paramos projekto „Išsipildymo akcija" Pyragų dienos pradžiugino jos rengėjus.
Šventės dalyviai susitelkė bendrai misijai – padėti mažiesiems likimo nuskriaustiems vaikams. Pasitarimų salėje stovėjo aukų dėžutė, kur kiekvienas ateidamas galėjo įmesti gerumo pinigėlį. Pyragų dienos dalyviai dalijosi ne tik gerumu, bet ir pačių iškeptais pyragais, sausainiais, kitais saldumynais. Utenos rajono savivaldybės administracijoje Pyragų diena surengta jau septintą kartą.


Pyragų dienos renginyje dalyvavo ir savivaldybės vadovai: meras Alvydas Katinas, vicemeras Vidmantas Valinčius, mero padėjėjai Henrikas Zabiela ir Gintautas Petravičius, administracijos direktorius Jonas Slapšinskas, direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė. Susirinkusiuosius pasveikino Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, pabrėžęs, kad darydami gerus darbus ir aukodami kitiems, ir patys tampame geresni. Pyragų dienos dalyviams koncertavo dainavimo studijos „Žiogas" jaunieji dainininkai, vadovaujami Linos Garubienės. .
Dalyvavusieji šventėje tradiciškai buvo dosnūs ir plačiai atvėrė savo pinigines. Pasidžiaugta, kad antradienį savo keptais pyragais kolegas vaišinę Utenos rajono savivaldybės administracijos darbuotojai ir kai kurių seniūnijų atstovai paaukojo 761 eurą. Surinktos lėšos bus paaukotos Sudeikių seniūnijoje daugiavaikėje šeimoje augančiam negalią turinčiam mažamečiam berniukui. Paaukotus pinigus šeima panaudos delfinų terapijai.
Šventės organizatorės, Utenos rajono savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos skyriaus specialistės vaiko teisės apsaugai Utenos rajono savivaldybėje Dalia Kavoliūnienė ir Liudmila Šermukšnienė dėkingos šventės dalyviams už nuoširdų buvimą kartu, kupiną geriausių, gražiausių jausmų ir žodžių vieni kitiems. Minėtos specialistės džiaugėsi, kad viskas yra prasminga, kas padeda naujiems viltingiems ateities planams.

Daugiau nuotraukų >>>

Joomla templates by a4joomla