1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

KETVIRTASIS PROJEKTO „SINERGINĖS SAUGUMO PLATFORMOS SUKŪRIMAS RYTŲ LATVIJOS IR LIETUVOS PASIENYJE” VALDYMO GRUPĖS SUSITIKIMAS

interegIMG 2362 (Custom)Spalio 24 d. Utenos rajono savivaldybės administracijoje vyko V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekto Nr. LLI-08 „Sinerginės saugumo platformos sukūrimas Rytų Latvijos ir Lietuvos pasienyje / SYNERGY FOR SECURITY" ketvirtasis projekto valdymo grupės posėdis. Jame dalyvavo pagrindinis projekto partneris – Latvijos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Valstybinė policija ir septyni kiti projekto partneriai: Utenos rajono savivaldybės administracija, Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Molėtų rajono savivaldybės administracija, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Ignalinos pasienio rinktinė, Valstybės sienos apsaugos tarnyba prie Latvijos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Karsavos ir Kraslavos miestų savivaldybės.


Projektas parengtas atsižvelgiant į aktualiausias pastarųjų metų problemas, kurias spręsti efektyviai įmanoma tik bendradarbiavimo abipus sienos lygiu. Bendri iššūkiai yra susiję su tarpinstitucinio bendradarbiavimo apibus sieną trūkumu, sprendžiant nusikalstamumo, viešojo saugumo ir nelegalios imigracijos klausimus, nes Rytų Latvija ir Lietuva yra naudojamos kaip tranzito regionai tolesniam įstatymus pažeidžiančiųjų judėjimui į Europą. Įgyvendinus projekte numatytus veiksmus bus sukurta saugumo platforma tarpvalstybiniam saugumui užtikrinti.
Susitikimą kuravo projekto koordinatorė Ilzė Stabulniece. Susitikime aptartos visų projekto partnerių ataskaitos apie trečiojo projekto periodo veiklą, vyko diskusijos apie jau įvykdytus ir vykdomus darbus, problemines situacijas ir jų sprendimus. Aptarti tolesni projekto etapo uždaviniai. 2018 m. lapkričio 8 d. numatytas projekto iniciatyvinės grupės susitikimas Molėtuose.
Projekto partnerius Utenos rajono savivaldybės administracijoje priėmė administracijos direktorius Jonas Slapšinskas. Jis padėkojo susitikimo dalyviams ir įteikė jiems suvenyrus, simbolizuojančius Utenos miestą ir jo kraštą.
Projektą bendrai finansuoja Latvijos ir Lietuvos programa.
Detalesnę informaciją apie projektą rasite čia:
http://www.utena.lt/index.php/projektai/2-uncategorised/3734-2014-2020-m-intereg-v-a-latvijos-ir-lietuvos-bendradarbiavimo-per-siena-programa

Susijusios nuorodos:
2014–2020 m. Interreg Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos interneto svetainė: www.latlit.eu/
Oficiali Europos Sąjungos svetainė: www.europa.eu

Elvyra Sabalytė, tel. (8 389) 48341, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Joomla templates by a4joomla