1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Uteniškiai laikė Konstitucijos egzaminą

konstitucijos egzaminasMinint atkurtos Lietuvos Valstybės šimtmetį, konstitucines žinias pasitikrinti norintys jau dvyliktą kartą laikė Teisingumo ministerijos organizuotą Konstitucijos egzaminą. Spalio 4 d. Utenos rajono savivaldybės gyventojai buvo kviečiami dalyvauti Konstitucijos egzamine ir išmėginti savo žinias. Konstitucijos egzaminas vyko Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje, rajono mokyklose, o pageidaujantys dalyvauti neakivaizdžiai, galėjo pasitikrinti žinias, užduotis spręsdami internete.


Pirmo etapo metu dalyviai atsakinėjo į 30 klausimų. Kaip informavo Utenos rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Egidijus Šinkūnas, patikrinus Utenos rajono savivaldybės posėdžių salėje dalyvavusių atsakymus, į antrąjį turą pateko viena uteniškė.
Pirmasis etapas vyko beveik visose šalies savivaldybėse, daugelyje bendrojo lavinimo ir aukštųjų mokyklų, įkalinimo įstaigose bei Seime. Į egzamino klausimus buvo galima atsakyti ir naujienų portale DELFI.
Antras etapas vyks spalio 18 d. ir yra skirtas geriausiai pirmame etape pasirodžiusiems dalyviams. Į antrą etapą patekę egzamino dalyviai apie laikymo vietą ir laiką bus informuoti individualiai. Konstitucijos egzamino 2018 m. laimėtojai bus pasveikinti spalio 25 d. per iškilmingą ceremoniją Prezidentūroje.

Joomla templates by a4joomla