1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Apdovanoti visuomeninės akcijos Utenos logotipui sukurti nugalėtojai

Be pavadinimoPasibaigus daug aistrų socialiniuose tinkluose sukėlusiai Utenos rajono savivaldybės paskelbtai visuomeninei akcijai Utenos miesto logotipui sukurti, buvo apdovanoti autoriai, kurių darbai įvertinti antra ir trečia vieta bei akcijoje dalyvavę mažieji kūrėjai.
Apdovanojimų ceremonija vyko rugsėjo 8 d. Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis" kartu su į 757-ąjį gimtadienį atvykusių užsienio miestų partnerių delegacijų pagerbimu. Į ceremoniją buvo pakviesti Justas Petrulis, kurio kūrybiniam darbui buvo skirta antra vieta, trečią vietą laimėjęs Tomas Vytas ir mažieji kūrėjai Gabrielė Kuniauskaitė (14 m.), Austėja Rušėnaitė (16 m.), Gustė Galinytė (10 m.), Jurgis Norkūnas (11 m.) ir Laurynas Firsovas (13 m.).


Akcijoje dalyvavusius ir nugalėjusius sveikino Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas bei mero pavaduotojas, visuomeninės akcijos darbo grupės pirmininkas Vidmantas Valinčius. Dizaineriams joniškiečiui Justui Petruliui ir uteniškiui Tomui Vytui meras įteikė padėkas, kuriose dėkojo už dalyvavimą Utenos rajono savivaldybės surengtoje visuomeninėje akcijoje ir antros bei trečios vietos laimėjimą. Taip pat jauniesiems dizaineriams buvo įteikti čekiai su nurodyta atitinkama suma: antra vieta – 2000 Eur, trečia vieta – 1000 Eur.
Mažiesiems kūrėjams meras įteikė padėkas (už dalyvavimą Utenos rajono savivaldybės surengtoje visuomeninėje akcijoje Utenos miesto logotipui sukurti, kūrybiškumą ir meninę saviraišką) bei atminimo dovanėles. Pasidžiaugti savo vaikų, vaikaičių sėkme į apdovanojimų ceremoniją atvyko ir mažųjų kūrėjų tėveliai, močiutės, seneliai. Meras Alvydas Katinas, sveikindamas nugalėtojus, linkėjo jiems niekada neprarasti žingeidumo, ryžto nugalėti visus iššūkius ir visuomet drąsiai siekti tikslo. „Ir nesvarbu, sunkiai pasiekiamas jis ar pasirodytų, kad nepasiekiamas, niekuomet nenuleiskit rankų, nes tik drąsiems atsiveria visos galimybės ir pasiseka pagauti laimės paukštę".
Dar kartą dėkojame visiems autoriams, kūrusiems Utenos miesto logotipą ir savo kūrybinius darbus pateikusiems visuomeninei akcijai.

Joomla templates by a4joomla