1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Naujoji MAXIMA Utenoje atvėrė duris

IMG 6409 (Large)Utena praturtėjo dar vienu prekybos centru: šiandien, rugsėjo 6-ąją, atidarytas dviejų iksų prekybos centras MAXIMA, įsikūręs miesto pakraštyje, J. Basanavičiaus gatvėje.
Pasak MAXIMOS atstovų, prekybos centro atidarymas buvo numatytas rugsėjo 18 d. Bet juk artėja miesto šventė, tad buvo įsiklausyta į Utenos rajono vadovų pageidavimą paspartinti kūrimąsi ir prekybos centrą atidaryti prieš miesto šventę. Ir štai dar viena MAXIMA uteniškiams plačiai atvėrė duris.


Tai jau trečioji MAXIMA Utenoje, Lietuvoje tokių MAXIMŲ (dviejų iksų) – jau 244. Naujausiame prekybos centre buvo sukurtos 65 darbo vietos.
Atidaryti naująją MAXIMĄ buvo pakviesti ir Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas bei savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas. Meras pasveikino gausiai susirinkusius svečius, parduotuvės vadovei Alei Bielskienei įteikė Utenos herbą – gobelene įaustą pasagą. „Kai politikas į rankas gauna mikrofoną, paprastai jam staiga kažkas atsiriša: arba batų raišteliai, arba liežuvis, – juokavo Alvydas Katinas. – Kadangi mano batų raišteliai neatsirišę, tad aš pasistengsiu, kad ir liežuvis neatsirištų." Meras naujajam prekybos centrui palinkėjo tapti tikra Utenos bendruomenės dalimi, visam MAXIMOS kolektyvui – gerų pirkėjų ir kuo didžiausios sėkmės.
Naująjį prekybos centrą pašventino Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčios vikaras Rimantas Rimkus, daug šiltų žodžių statytojams, visam kolektyvui išsakė vadovai, svečiai. Parduotuvės vadovei Alei Bielskienei buvo perduotas simbolinis raktas.
Svarbiausias atidarymo šventės akcentas – juostelės perkirpimas. Šį svarbus darbas buvo patikėtas MAXIMOS tinklo atstovėms ir Utenos rajono savivaldybės merui Alvydui Katinui.
Prekybos centro viduje vykstant sveikinimų, linkėjimų, juostelės kirpimo ceremonijai, lauke jau šurmuliavo atidarymo laukiančiųjų pirkėjai. Kad laukimas neprailgtų, susirinkusieji buvo vaišinami tortu, kava ir arbata.
Lygiai 10 val. parduotuvė atvėrė duris. Lankytojų plūstelėjo į vidų. Naujo prekybos centro gyvenimas prasidėjo. Vieni pirmųjų pirkėjų buvo ir Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas bei savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas.

Joomla templates by a4joomla