1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Utenos kultūros centrui pradėjo vadovauti Erikas Druskinas

5555Utenos kultūros centras turi naują direktorių. Juo tapo režisierius, aktorius, dailininkas Erikas Druskinas.
Erikas Druskinas – uteniškis. Klaipėdoje baigė dramos ir lėlių teatro režisūrą. Kurį laiką dirbo Anykščiuose, Ukmergėje, Širvintose. Prieš tapdamas Utenos kultūros centro direktoriumi Erikas Druskinas vadovavo Rokiškio kultūros centrui.
Naujojo direktoriaus darbo pradžia Utenos kultūros centre – rugsėjo 4-oji. Pirmuosius vadovo žingsnius Erikui Druskinui Utenos kultūros Mekoje, pristatę jį kolektyvui, padėjo žengti Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė ir Kultūros skyriaus vedėja Jūratė Misiūnienė.
Pristatydamas naują vadovą, Utenos rajono savivaldybės meras sakė turįs jam du palinkėjimus. „Nedaug, bet jie labai svarbūs. Pirma, naujam direktoriui linkiu visada būti teisingam. Nepaisant patinka nepatinka, myli nemyli, vadovas privalo viską vertinti objektyviai ir teisingai. Šis principas taikomas ir kalbant apie darbuotojų darbo apmokėjimo sistemą. Antras palinkėjimas, kartu ir prašymas, – tikimės iš naujo vadovo idėjų gausos. Žinodamas, kad direktorius yra kūrybingas, ieškantis naujų išraiškos formų, neabejoju, kad jų netrūks. Ir kultūra Utenoje sulauks renesanso".


Pristatyme naujasis direktorius gavo ir pirmąją užduotį, kurią išsakė Kultūros skyriaus vedėja Jūratė Misiūnienė. „Po penkerių metų Utena turi tapti Lietuvos kultūros sostine. Yra pakankamai laiko tam pasiruošti: paraišką teiksime po trejų metų. Bet jau dabar turime pradėti siekti šio tikslo. Mes esam laimės miestas ir turime būti kultūros sostine. Tad naujajam vadovui linkiu pozityvaus bendradarbiavimo ir kūrybiško dialogo".
Padėkojęs už pristatymą ir palinkėjimus, Erikas Druskinas kreipėsi į kolektyvą. Naujasis direktorius pabrėžė, kad Utenos kultūros centro darbuotojus mato kaip vieningą komandą. „Šeima negaliu pavadinti, nes mes visi turim savo šeimas, bet dirbti kaip komanda privalome, – kalbėjo Erikas Druskinas. – Laukdamas darbo pradžios, atlikau tam tikrus namų darbus: domėjausi Kultūros centro veiklomis, peržiūrėjau biudžetą. Tuos namų darbus, savo požiūrį, perspektyvų matymą jums pristatysiu jau kitą savaitę".
Direktorius taip pat padėkojo pavaduotojai Reginai Katinaitei-Lumpickienei ir vadybininkei Astai Stasiulionienei, laikinai ėjusiai direktorės pareigas. O visam kolektyvui Erikas Druskinas atnešė tris palinkėjimus: trijų skirtingų rūšių kavos pakelius. „Įteikiu prancūzišką kavą ir linkiu meilės ir aitros, vokišką kavą – kad būtų vokiška tvarka, ir ekologišką brazilišką kavą – kad gyventume sveikai".
Baigiantis pristatymui naujasis direktorius svečius ir savo komandą pakvietė pasigardžiuoti „linkėjimais", o prie jų – ir paskanauti pyragų.

Joomla templates by a4joomla