1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Baigėsi visuomeninė akcija Utenos miesto logotipui sukurti

logotipaiRugsėjo 4 d. įvyko Visuomeninės akcijos teikti kūrybinius darbus Utenos miesto logotipui sukurti darbo grupės posėdis.
Primename, kad akcija, vadovaujantis Visuomeninės akcijos organizavimo aprašu, buvo rengiama dviem etapais. Pirmame etape darbo grupė išrinko penkis logotipus ir pateikė juos viešam visuomenės vertinimui. Antrame etape, rugsėjo 4 d. surengus minėtą darbo grupės posėdį ir susumavus viešo vertinimo ir darbo grupės balsus, buvo išrinkti antros ir trečios vietos laimėtojai. Vadovaudamasi visuomeninės akcijos organizavimo aprašo 5.2 punkto suteikta teise neišrinkti pirmos vietos laimėtojo, darbo grupė nė vienam iš penkių kūrybinių darbų pirmos vietos nesuteikė.


Skelbiame antros ir trečios vietos laimėtojus: antra vieta buvo skirta Justo Petrulio kūrybiniam darbui, trečioji – Tomo Vyto kūrybiniam darbui.
Vadovaujantis Visuomeninės akcijos organizavimo aprašo 22 punkto nuostatomis, antrą ir trečią vietas laimėję darbai tampa Utenos rajono savivaldybės nuosavybe su teise šiuos darbus naudoti savo nuožiūra, išskyrus naudojimą Utenos miesto ženklo sukūrimui.
Utenos rajono savivaldybė dėkoja akcijoje dalyvavusiems mažiesiems kūrėjams ir taip pat mero padėkomis bei atminimo dovanomis įvertina jų darbus. Bus apdovanoti akcijai savo darbus pateikę: Gabrielė Kuniauskaitė (14 m.), Austėja Rušėnaitė (16 m.), Gustė Galinytė (10 m.), Jurgis Norkūnas (11 m.) ir Laurynas Firsovas.
Dėkojame visiems autoriams, kūrusiems Utenos miesto logotipą ir savo kūrybinius darbus pateikusiems visuomeninei akcijai.

Joomla templates by a4joomla