1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Utenos rajono savivaldybės delegacija dalyvavo Rėzeknės miesto šventėje

20180804

Rėzeknė (Latvija), su kuria Utenos rajono savivaldybės 2016 m. pasirašė bendradarbiavimo sutartį, rugpjūčio 3–5 dienomis pakvietė Utenos rajono savivaldybės atstovus į miesto šventę ir tarptautinį folkloro festivalį „Gosti". Miesto šventės proga pasveikinti Rėzeknės bendruomenę vyko Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vidmantas Valinčius, Aplinkos apsaugos ir civilinės saugos skyriaus vedėja Rosita Deveikienė, pavaduotoja Rasa Kaziliūnienė bei Dokumentų valdymo ir bendrųjų reikalų skyriaus darbuotojas Gediminas Maciulevičius. Folkloro festivalyje Utenai atstovavo Utenos kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro studija (vad. Dalia Magilienė).


Vizito metu uteniškiams ir kitiems svečiams (taip pat atvyko delegacijos iš Rusijos, Baltarusijos, Moldovos) buvo pristatyti projektai, kuriuos įgyvendina Rėzeknės savivaldybė. O jų – nemažai. Pirmiausia svečiai buvo supažindinti su pramonės rajonu ir nauja pastatyta gamykla, laukiančia investuotojų bei veiklos pradžios. Vėliau buvo aplankyta rekonstruojama Rėzeknės senamiesčio pagrindinė gatvė, tapsianti tikru miesto pasididžiavimu. Prie Kovšo ežero, tyvuliuojančio miesto pakraštyje, rengiamasi statyti viešbutį, SPA kompleksą ir tvarkyti paplūdimį. Kyla ir kito įspūdingo pastato – Rėzeknės ledo arenos – sienos. Be to, uteniškių delegacija aplankė rekonstruotą sinagogą, kurioje klausėsi koncerto, stebėjo riterių iš įvairių pasaulio šalių varžybas, dalyvavo šventinėje eisenoje, klausėsi folkloro kolektyvų atliekamų dainų ir melodijų.
Oficialaus svečių priėmimo metu delegacijos vadovas Vidmantas Valinčius pasveikino Rėzeknės miesto tarybos pirmininką Aleksandrs Bartaševičs bei miesto bendruomenę, įteikė pirmininkui atminimo dovanų iš Utenos krašto. „Visiems Rėzeknės gyventojams perduodu nuoširdžiausius Utenos krašto žmonių sveikinimus. Linkime Rėzeknei klestėti ir augti, ryžtingai žengti pirmyn ir įgyvendinti visus savo sumanymus," – sakė Vidmantas Valinčius.

Joomla templates by a4joomla