1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Laimės miesto laimingi žmonės negailėjo visai Lietuvai dovanoti laimę ir sveikatą

 

IMG 5336 (Custom)Šiandien, liepos 11 d., Utenio aikštėje nuo pat ryto šurmuliavo gausus būrys uteniškių. To kaltininkas – Nacionalinis kraujo centras, pakvietęs Utenos rajono gyventojus dalyvauti Neatlygintos kraujo donorystės turo po Lietuvą akcijoje. Ir ne vien dalyvauti, bet padovanoti savo kraujo tiems, kuriems labiausiai jo reikia.
Uteniškiai išgirdo kvietimą. Kaip sakė turo rengėjai, uteniškių atėjo tiek, kad reikėjo siųsti automobilį į Vilnių atvežti papildomų priemonių. O žmonių prie Nacionalinio kraujo centro palapinės gausiai būriavosi iki pat 18 val., kai akcija buvo baigta.


Prieš atvykdami į Uteną turo rengėjai daugiausia donorų buvo sulaukę Jonavoje – 130. Bet Utenoje buvo pasiektas naujas rekordas – savo kraujo dovanoti nepagailėjo beveik 200 uteniškių! Laimingi žmonės sveikatą ir laimę dalijo visai Lietuvai.
Kraujo donoru tapo ir Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas. „Net minties nebuvo nedalyvauti šioje svarbioje akcijoje, – sakė direktorius. – Tikiuosi, kad uteniškių dovanotas kraujas pasitarnaus kilniems tikslams: išgelbės ne vieną gyvybę ir ne vienam grąžins brangiausią turtą – sveikatą."
Neatlygintos kraujo donorystės turo rengėjai, atsidėkodami už pagalbą ir paramą organizuojant kraujo donorystės akciją Utenoje, prie palapinės pakvietė ir Utenos rajono savivaldybės merą Alvydą Katiną bei administracijos direktorių Joną Slapšinską. Savivaldybės vadovams buvo įteiktos padėkos ir atminimo dovanos. Padėka buvo įteikta ir visai Utenos rajono savivaldybei, t. y. visiems Utenos rajono žmonėms, aukojusiems savo kraujo kilniam reikalui.
Prieš atsiimdamas padėką, Utenos rajono savivaldybės meras pasveikino tuo metu prie Nacionalinio kraujo centro palapinės susirinkusius uteniškius, linkėjo svarbiausio dalyko – sveikatos, dėkojo už geranoriškumą ir supratimą. Meras taip pat dėkojo ir Nacionalinis kraujo centro atstovams, dirbantiems visos Lietuvos žmonėms reikalingą darbą.
Kad laukiantiems eilutėje nebūtų nuobodu, Utenio aikštėje trumpą koncertą surengė Utenos kultūros centro dainavimo studijos „Decima" (vad. Gražina Kapčiuvienė) mažosios dainininkės. Nors buvo karšta, mažosios dainininkės smagiai dainavo daineles ir kėlė ūpą visiems akcijos dalyviams.

Daugiau nuotraukų >>>

Joomla templates by a4joomla