1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Prizinė vieta Utenos rajono savivaldybės komandai XII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finale

IMG 0861

Į XII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalą Gargžduose atvyko daugiau nei 1000 dalyvių iš 50 šalies savivaldybių. Tai didžiausias Lietuvos vykstantis masinio sporto sisteminis renginys.
Bendroje rajonų savivaldybių įskaitoje daugiausia taškų surinko varžybų šeimininkai Klaipėdos rajono savivaldybė, 2-oje vietoje liko Kretingos rajono savivaldybė, o trečiąją vietą iškovojo nuolatiniai šių žaidynių prizininkai – Utenos rajono savivaldybė.

Skaityti daugiau...

Kazachstano verslininkas susidomėjo verslo plėtros galimybėmis Utenoje

IMG 0861

Rugsėjo 20 d. Utenos rajono savivaldybėje lankėsi Baltijos-Kazachstano ekonominės plėtros asociacijos atstovai Aleksandras Vydiakinas, verslininkas Rostislavas Li bei Kęstutis Isakas, kurie susitiko su Utenos rajono savivaldybės meru Alvydu Katinu, mero pavaduotoju Vitalijumi Šeršniovu, mero patarėju Vidmantu Valinčiumi, administracijos direktoriumi Audriumi Remeikiu. Susitikime taip pat dalyvavo Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Romualda Serbentienė.

Skaityti daugiau...

KVIETIMAS NEMOKAMAI DALYVAUTI SVORIO KOREKCIJOS PROGRAMOJE

IMG 0861

Programa skirta padėti šeimai pakeisti gyvenimo būdą ir užtikrinti, kad naujai susiformavę maitinimosi, fizinio aktyvumo, poilsio ir emocinio reguliavimo įgūdžiai prisidėtų prie svorio stabilizavimo arba mažinimo.
Dalis programos – stovykla su nakvyne skirta vaikams nuo 12 metų ir paaugliams ar jaunimui iki 29 metų. Po stovyklos dalyviai namuose kartu su tėveliais, ar vienu iš tėvelių ar kitu vyresniu asmeniu, atlieka užduotis ir įtvirtina stovykloje gautas žinias, nuotoliniu būdu padedant programos specialistams.
Programos trukmė – 26 dienos. Iš jų stovykloje su nakvyne tik jaunimas praleidžia penkias dienas, o 21 dieną po stovyklos dalyviai kartu su bent vienu šeimos nariu tęsia mokymąsi namuose. Programai pasibaigus, dalyviams suteikiama galimybė papildomai kelių mėnesių laikotarpyje dalyvauti dviejų dienų palaikymo stovykloje bei reguliariai Kaune dalyvauti akivaizdiniuose fizinio aktyvumo skatinimo užsiėmimuose.

Skaityti daugiau...

Vieni į žygį mynė dviračiu, kitu ėjo pėsčiomis

IMG 0861

Europos judumo savaitei paminėti Utenos rajono savivaldybėje (toliau – savivaldybė) vyko renginiai, skatinantys gyventojus išbandyti įvairius judumo sprendimus: važiuoti dviračiu ar viešuoju transportu, eiti pėsčiomis. Šios savaitės akcentas – ,,Diena be automobilio" ir jai skirti dviračių bei pėsčiųjų žygiai.
Į dviračių ir pėsčiųjų žygius 2019 m. rugsėjo 18 d. susirinko 84 dalyviai. Žygių dalyvius pasveikino ir geros kelionės palinkėjo savivaldybės mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas. Savivaldybės administracijos direktorius Audrius Remeikis padėkojo renginio organizatoriui – savivaldybės Visuomenės sveikatos biurui bei partneriams, t.y. Vyžuonų, Sudeikių seniūnijoms ir jų bendruomenėms, Aplinkos apsaugos ir civilinės saugos skyriaus darbuotojams.

Skaityti daugiau...

Profesinių sąjungų atstovai Utenoje diskutvo aktualiais klausimais

IMG 0861

Rugsėjo 18 d. Utenos rajono savivaldybės administraijoje vyko Lietuvos valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos surengtas seminaras „Profesinių sąjungų ir darbdavių bendradarbiavimo modelis, vystant socialinį dialogą".
Seminare dalyvavo profesinių sąjungų atstovai iš Panevėžio, Biržų, Rokiškio, Visagino, Utenos ir kitų rajonų. Susirinkusius dalyvius pasveikino Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Audrius Remeikis, palinkėjęs sėkmingo ir produktyvaus darbo.

Skaityti daugiau...

Joomla templates by a4joomla