1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Skelbiamas Utenos rajono savivaldybės socialinių paslaugų plėtros ir kokybės gerinimo projektų 2020 m. konkursas

Vadovaudamasi Utenos rajono savivaldybės socialinių paslaugų plėtros ir kokybės gerinimo programos finansavimo tvarkos aprašu, patvirtintu Utenos rajono savivaldybės tarybos 2017 m. lapkričio 30 d. sprendimu Nr. TS-289 „Dėl Utenos rajono savivaldybės socialinių paslaugų plėtros ir kokybės gerinimo programos finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo" (2019 m. vasario 21 d. sprendimo Nr. TS-54 redakcija), Utenos rajono savivaldybės administracija kviečia teikti paraiškas socialinių paslaugų plėtros ir kokybės gerinimo projektų konkursui.
Paraiškas gali teikti nevyriausybinės organizacijos, asociacijos, labdaros ir paramos fondai, religinės bendruomenės ir bendrijos, viešosios įstaigos (išskyrus viešąsias įstaigas, kurių savininkė yra tik valstybė arba savivaldybė), kurių buveinė teisės aktų nustatyta tvarka Juridinių asmenų registre užregistruota ir veikla vykdoma savivaldybės teritorijoje, socialines paslaugas numatoma teikti Utenos rajono savivaldybės gyventojams.

Skaityti daugiau...

Žiemos ralis kviečia gyventojus tapti savanoriais

Kitų metų sausį Utenos rajono apylinkėse vyks tradicinis žiemos ralis, organizatorių vadinamas pirmuoju metų festivaliu. Reikia tikėtis, kad orai raliui bus palankūs ir lenktyninkai lėks snieguotais ir šaltuko sukaustytais rajono keliais.
To tikisi ir ralio organizatoriai lenktynininkas Benediktas Vanagas, ralio direktorius Ramūnas Kliunka bei kiti. Ir kreipiasi į Utenos rajono gyventojus, kviesdami tapti ralio savanoriais.
Kam reikalingi savanoriai?
• Winter Rally festivalio miestelio veiklų įgyvendinimui ir priežiūrai;
• Pagalba media koordinatoriui;
• Serviso zonos įrengimui ir pagalba serviso zonos koordinatoriui.
Kokia nauda gyventojams, tapsiantiems savanoriais?
• Galimybė stebėti Winter Rally – vienintelį žiemos ralį Lietuvoje;
• Įgyti patirties dirbant drauge su savo srities profesionalais;
• Galimybė dalyvauti Winter Rally uždarymo koncerte.

Mėgstantys azartiškas automobilių žiemos lenktynes, norintys stebėti ralį pačiose pirmose eilėse ir sumanę tapti savanoriais turi registruotis čia: http://bit.ly/WRsavanoriai.
Daugiau informacijos: mob: +370 69607449 (Goda Mankutė, projektų vadovė).

Daiktų dalinimosi stotelė „Dalinkimės“ jau veikia ir Utenos mieste!

IMG 0861

Nuo šių metų rugsėjo mėnesio pabaigos Utenoje savo veiklą pradėjo Daiktų dalinimosi stotelė „Dalinkimės" įsteigta prie Utenos regiono atliekų tvarkymo centro (URATC). „Iniciatyvos tikslas – prisidėti prie žiedinės ekonomikos principų įgyvendinimo, paskatinti gyventojus tausoti aplinką, mažinti atliekų kiekį ir dalintis daiktais", – sakė URATC ekologė Aida Sokolovienė.
Pasidomėjus stotelės kelių mėnesių veiklos patirtimi paaiškėjo, kad žmonės daugiau atvažiuoja pasiimti daiktų ar apsidairyti, nei atveža savuosius. Raginame gyventojus aktyviai naudotis šios stotelės teikiamomis galimybėmis ir savo senus, bet jau nenaudojamus ir nereikalingus daiktus atvežti į šią daiktų dalinimosi stotelę.
Dažniausiai žmonės ieško buitinių bei elektroninių prietaisų, namų apyvokos daiktų. O priimami yra šie daiktai: baldai, tekstilės gaminiai (išskyrus drabužius), elektros ir elektronikos prietaisai, namų apyvokos daiktai, žaislai, kiti buities daiktai. Jie turi būti nesulūžę, nesuplyšę, švarūs, sausi, tinkami ir toliau naudoti pagal paskirtį.
Daiktų paėmimui taikomos tokios pagrindinės tasyklės: asmuo, išsirinkęs sau reikalingą daiktą, privalo pasirašyti deklaraciją, kurioje nurodoma, kad jam žinoma, jog daiktas yra naudotas. Pasiimti galima ne daugiau kaip tris daiktus, išimtinėmis aplinkybėmis (pvz. gaisras, sunki materialinė padėtis) atsiimamų daiktų skaičius gali būti padidintas URATC direktoriaus arba jo įgalioto asmens sprendimu.
Visi šiuo metu stotelėje esantys daiktai skelbiami URATC interneto tinklalapyje www.uratc.lt, skiltyje „Dalinkimės", bei facebook paskyroje @UAB Utenos regiono atliekų tvarkymo centras. Taip pat daiktus galima gyvai apžiūrėti atvykus į aikštelę.
Skelbiame stotelės darbo laiką:
I-IV – 7:30 – 16:30
V – 7:30 – 15:15
VI – VII – nedirba
Pietūs: 11:30 – 12:15
Adresas: Utenos regioninis nepavojingų atliekų sąvartynas, Sąvartyno g. 5, Mockėnų km., Utenos r.
Daugiau informacijos www.uratc.lt

Kviečiame teikti kandidatūras Gabrielės Petkevičaitės-Bitės medalio „Tarnaukite Lietuvai“ apdovanojimui

Lietuvos Respublikos Seimas yra įsteigęs apdovanojimą Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliu „Tarnaukite Lietuvai" (nuostatai, apdovanojimo Gabrielės Petkevičaitės-Bitės medaliu „Tarnaukite Lietuvai" tikslai, apdovanojimo skyrimo ir teikimo tvarka yra Lietuvos Respublikos Seimo tinklalapyje www.lrs.lt).
Apdovanojimas medaliu įsteigtas pagerbiant iškilią Gabrielės Petkevičaitės-Bitės asmenybę ir skiriamas siekiant skatinti Lietuvos visuomenę dirbti valstybės labui ir jos gerovei, reikšti ir įgyvendinti pozityvias idėjas, brandinančias visuomenės pilietiškumą, tautinę savimonę ir kultūrinį sąmoningumą. Atsižvelgus į Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viso gyvenimo veiklą, apdovanojimas medaliu yra Seimo paskatinimas už šią veiklą:

Skaityti daugiau...

„Prisijungusi Lietuva“ kviečia prisijungti

IMG 0861

Kviečiame Utenos rajono gyventojus prisijungti prie projekto „Prisijungusi Lietuva", pasinaudoti galimybe nemokamai mokytis skaitmeninio raštingumo rajono viešosiose bibliotekose.
Projektas „Prisijungusi Lietuva" suteikia visiems Lietuvos gyventojams galimybę nemokamai tobulinti skaitmeninius gebėjimus vietos bibliotekose.
Mokymai bibliotekose vyks iki 2021 metų kovo mėn.
Daugiau informacijos apie projektą ir mokymus www.prisijungusi.lt
Pasiteirauti galima: Simona Gogelytė, projekto „Prisijungusi Lietuva" koordinatorė, tel. +370 618 62589, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Joomla templates by a4joomla