1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Vyžuoniškiai amžinojo poilsio atguls išplėstose kapinėse

2019 07 19 Vyzuonu

Vyžuonose baigta senųjų kapinių plėtra džiugina vietos gyventojus. Vyžuonų kapinių plėtros žmonės laukė jau dešimtmetį. Vietos naujoms kapavietėms pastaruoju metu beveik nebeliko, išskyrus šeimos kapavietes. Per metus šiose kapinėse amžinojo poilsio atgula vidutiniškai apie 40 žmonių.
Bendras šiuolaikiškai ir jaukiai įrengtų naujų kapinių plotas – 0,73 ha. Jose yra 207 šeimos kapavietės, 34 vienvietės kapavietės ir 24 vietos urnoms laidoti žemėje. Vyžuoniškiai galės laidotis ir ant kalnelio pastatytame kolumbariume. Kolumbariumas priglaus 64 urnas. Kapinėse sutvarkyta ir atskira teritorija, kurioje amžinojo poilsio atguls kraštui nusipelnę įžymūs žmonėms.

Skaityti daugiau...

Utenoje bus statomas keturių žvaigždučių viešbutis

2019 07 18 viesbutis

Utenos rajono savivaldybės administracijoje Utenos rajono savivaldybės (toliau – savivaldybės) meras Alvydas Katinas priėmė UAB „V& S International Group" valdybos pirmininką Valdą Trinkūną. UAB „V& S International Group" miesto centre planuoja statyti keturių žvaigždučių 130 vietų, 65 kambarių viešbutį su restoranu ir konferencijų sale. Investicija į viešbutį siektų per 3 mln. eur., būtų sukurta 30 naujų darbo vietų. .
Susitikime su investuotoju dalyvavo mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas, savivaldybės administracijos direktorius Audrius Remeikis, savivaldybės Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Romualda Serbentienė.
Pokalbio metu V. Trinkūnas pasidalijo mintimis apie viešbučio statybą, pabrėždamas, kad tai ilgai atsiperkanti investicija, aptarė su rajono vadovais kai kurias svarbias detales ir įsipareigojimus.
„Viešbutis miestui yra gyvybiškai svarbus. Pastačius jį Utenai atsivertų daugiau galimybių, – akcentavo A. Katinas. – Viešbutis taptų viso regiono strateginiu objektu, dėl to pagyvėtų turistinė, sportinė, kultūrinė veikla".
Viešbutis bus statomas prie J. Basanavičiaus ir Maironio gatvių sankirtos, uteniškių vadinamojoje „pieninės" aikštelėje. Pastatas iškils 0,55 ha plote, jo bendras plotas sieks 2.845 kv. m. Pagal su UAB „V&S International Group" pasirašytos sutarties sąlygas viešbučio statybų pradžia numatyta 2020 metais.

Universiados medalininkė Ieva Zarankaitė garsina Lietuvos vardą pasaulyje

2019 07 17 ZarankaiteUtenos rajono savivaldybės administracijoje liepos 17 d. pagerbta uteniškė disko metikė Ieva Zarankaitė, Neapolyje vykusioje XXX pasaulio studentų vasaros Universiadoje iškovojusi bronzos medalį. Sportininkė diską nusviedė 56,75 metro ir pasiekė geriausią sezono rezultatą. Kartu pasveikinta ir Utenos daugiafunckio centro trenerė Vita Zarankienė, treniruojanti savo dukterį.

„Tikiu, kad ir ateityje visose gyvenimo srityse laikysitės principo visur pirmauti", – kalbėjo I. Zarankaitei padėką ir dovaną įteikęs Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas. L. e. Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjo pareigas Alvydas Gražys palinkėjo disko metikei sėkmės ne tik artėjančiame Lietuvos čempionate, bet ir siekiant tikslo patekti į 2020 metų olimpines vasaros žaidynes.

Skaityti daugiau...

Žiūrovų aistras Utenos hipodrome kaitins Lietuvos ir Izraelio beisbolininkai

2019 07 18 beisbolas

Utenos rajono savivaldybės administracijoje liepos 16 d. meras Alvydas Katinas priėmė Lietuvos beisbolo asociacijos prezidentą Virmidą Neverauską ir Utenos hipodromo, kuris priklauso UAB „Kasandros grupė", direktorių Tomą Cicėną. Susitikime dalyvavo Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas, beisbolo klubo „Utenos titanai" vadovas Eimantas Žičkus, šio klubo atstovė Gintarė Žičkienė.

Susitikimas surengtas Utenos rajono savivaldybės administracijoje, kuri yra pasirašiusi koncesijos sutartį su UAB „Kasandros grupė". Liepos pradžioje nacionalinė Lietuvos vyrų beisbolo rinktinė triumfavo Slovakijoje vykusiame Europos čempionato B grupės turnyro finale. Liepos 26-28 dienomis serijoje iki dviejų pergalių su kito B grupės turnyro nugalėtojais – Izraelio beisbolininkais – lietuviai varžysis dėl patekimo į pagrindinį Europos čempionatą. Europos beisbolo konfederacijos techninė komisija nusprendė, kad iš aplankytų Lietuvoje stadionų tinkamiausia vieta rungtynėms surengti yra Utenos hipodromas.
„Nugalėtojas gauna teisę žaisti namuose. Mums tai didelis iššūkis, ir kelio atgal nėra. Laiko liko mažai, o darbo reikės įdėti daug", – sakė V. Neverauskas.
T. Cicėnas susitikime patvirtino sutinkantis su siūlymu Utenos hipodrome rengti tarptautines beisbolo varžybas ir sudaryti tinkamas sąlygas joms vykti.
„Mes pasiryžę padėti, būti tarpininkais ir garantuoti, kad varžybos įvyks, bendrom pastangom padengti jų organizavimo išlaidas", – pažadėjo beisbolininkų atstovams A. Katinas.

Daugailiuose vakar iš dangaus krito kruša

2019 07 16 krusaDaugailiuose liepos 16 d., kuri minima kaip Šv. Mergelės Marijos Škaplierinės diena, atrodė kaip žiemą. Vakar po pietų apie 15 val. miestelyje prasidėjo kruša, ledukais padengusi ne tik gėlynus, bet ir daržus bei kelius. Senieji daugailiškiai tvirtino neprisimenantys panašių gamtos išdaigų.

„Aukščiausiasis mums už ką nors atsidėkodamas iš dangaus pabėrė tikrų perlų, – stebėjosi Utenos rajono savivaldybės administracijos Daugailių seniūnijos seniūnė Giedrė Eimutienė. – Kruša, kuri tęsėsi apie 20 minučių, ištaškė visus daržus ir gėlynus. Žmonės pasakojo, kad kelyje į Juknėnus mašinos negalėjo užvažiuoti ant kalno.“

Šiandien iki pietų sniegas miestelyje dar daug kur nebuvo nutirpęs ir priminė žiemą.

Joomla templates by a4joomla