school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

2022 m. Kultūros ir meno stipendijos uteniškiams kūrėjams Ir jų kūrybos apžvalga

2022 m. Utenos rajono savivaldybė skyrė stipendijas kultūros ir meno kūrėjams pagal Utenos rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. TS-66 2022 m. kovo 24 d, patvirtintą Utenos rajono savivaldybės stipendijos kultūros ir meno kūrėjams skyrimo tvarkos aprašą.
Menininkų paraiškas vertino Stipendijos kultūros ir meno kūrėjams skyrimo komisija, kurios nariai atstovauja įvairioms kultūros ir meno sritims. Kūrybiniai projektai buvo vertinami atsižvelgiant į kūrėjo meninės veiklos reikšmingumą Utenos kraštui (istorijai, kultūrai, rajono bendruomenei) ir jos išliekamąją vertę; planuojamos veiklos inovatyvumą ir jos šiuolaikišką kūrybinę idėją; numatomos veiklos reikšmę Utenos miesto (rajono) viešųjų erdvių įveiklinimui, Utenos – kaip Laimės miesto – įvaizdžio stiprinimui.
2022 metų Utenos rajono savivaldybės stipendijos kultūros ir meno kūrėjams buvo skirtos menininkams Povilui Šoriui, Kristinai Šorienei, Miglei Križinauskaitei-Bernotienei, Loretai Liaugaudei, Mantui Golubevui. Daugiau informacijos

Kiekvienas turi talentą

2023 02 02 parasasKiekvienas turi talentą, tereikia jį pažadinti ir mokėti tinkamai juo naudotis! Jaunimo reikalų agentūra kviečia išbandyti save darbo vietoje, atskleisti talentus ir atrasti savo profesiją! Jei tavo amžius nuo 14 m. iki 21 m., esi mokinys, nebijai iššūkių – tapk projekto „Pasimatuok profesiją vasarą“ dalyviu! Įsidarbink vasaros metu ir gauk atlyginimą (minimalios mėnesinės algos dydžio). Užpildyk registracijos anketą atsakingai, nurodyk visus duomenis teisingai ir ne vėliau kaip per 7 darbo dienas gausi el. laišką ar tavo registracija priimta bei informaciją apie tolimesnę eigą.

Skaityti daugiau

Paskelbtas kvietimas dujų balionų keitimui daugiabučiuose

2023 02 02 duju balionasLietuvos Respublikos energetikos ministerija informuoja, kad paskelbtas kvietimas dujų balionų keitimui daugiabučiuose.
Nuo vasario 1 d. jau galima teikti paraiškas finansuoti suskystintų naftos dujų balionų daugiabučiuose pakeitimą kitais energijos šaltiniais. Kaip ir ankstesniais metais parama vienam butui sieks iki 726 eurų: daugiabučių namų vidaus tinklų įrengimui ar pertvarkymui laiptinėse bei bendros paskirties patalpose – iki 242 eurų, namo butų elektros instaliacijos ar dujų sistemos pertvarkymui – iki 242 eurų, taip pat elektrinės arba dujinės viryklės įsigijimui – iki 242 eurų. Paraiškos bus priimamos iki 2023 m. birželio 1 d. arba tol, kol pasibaigs kvietimui numatytos lėšos.

Skaityti daugiau

Utenos rajono savivaldybės administracija viešame aukcione parduoda nekilnojamąjį turtą

aukcionasAukcionai bus vykdomi informacinių technologijų priemonėmis interneto svetainėje www.evarzytines.lt
Aukciono pradžia - 2023 m. vasario 27 d., 9.00 val., pabaiga - 2023 m. vasario 28 d., 13.59 val.
Parduoda nekilnojamąjį turtą ir jam priskirtą žemės sklypą:
1. Pastatas - mokykla (unikalus Nr. 8298-2004-5013, bendras plotas – 1882,90 kv. m, pastato sienos - plytos, stogo danga – ruberoidas, 2 aukštų, centrinis šildymas iš centralizuotų sistemų, komunalinis vandentiekis ir vietinis nuotekų šalinimas, dujų nėra, pažymėjimas plane – 1C2p, statybos pabaigos metai - 1977, daikto pagrindinė naudojimo paskirtis – mokslo, adresu Ežero g. 16, Leliūnai, Utenos r. sav., (toliau – nekilnojamasis turtas) ir šiam nekilnojamam turtui priskirtas valstybės žemės sklypas – 0,8305 ha (unikalus numeris 4400-5094-5709, kadastro Nr. 8234/0003:363 Leliūnų k. v., pagrindinė naudojimo paskirtis - kita, naudojimo būdas – visuomeninės paskirties teritorijos), adresu Ežero g. 16, Leliūnai, Utenos r. sav. Pradinė bendra nekilnojamojo turto ir žemės sklypo pardavimo kaina – 52417,00 Eur; mažiausias kainos didinimo intervalas – 300,00 Eur; aukciono dalyvio registravimo mokesčio dydis – 100,00 Eur; aukciono dalyvio garantinio įnašo dydis – 5242,00 Eur, sumokėjimo terminas – iki registracijos į elektroninį aukcioną.

Skaityti daugiau

2023-ieji – Aukštaitijos metai. Kaip juos paminėsime?

2023 02 02 pasitarimasSausio 31 d. Utenos rajono savivaldybėje buvo surengtas Utenos rajone vyksiančių renginių, skirtų Aukštaitijos metams paminėti, organizacinio komiteto posėdis. Jame dalyvavo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, komiteto nariai, savivaldybės skyrių vedėjai ir darbuotojai, Utenos rajono kultūrines veiklas organizuojančių kultūros bei švietimo įstaigų, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų atstovai.
Lietuvos Respublikos Seimo nutarimu 2023-ieji yra paskelbti Aukštaitijos metais. Kartu 2023-ieji – Lietuvos sostinės Vilniaus ir Gedimino laiškų, Klaipėdos krašto bei Šventojo Juozapato, Dzūkijos (Dainavos) ir Žirgo metai.

Skaityti daugiau

Utenos moterų komandą treniruos geriausias Lietuvos treneris

Po dvejų metų pertraukos į Lietuvos moterų futbolo A lygą sugrįžusią „Utenos Utenio“ komandą artėjančiame sezone treniruos geriausias 2021 ir 2022 metų Lietuvos moterų futbolo treneris Karolis Jasaitis.
K. Jasaitis pastaruosius trejus metus dirbo Vilniaus „MFA-Žalgirio“ komandoje, su kuria triskart iš eilės iškovojo Lietuvos čempionato sidabro medalius. Jis praėjusiais metais treniravo Lietuvos U17 merginų futbolo rinktinę, o šiais metais paskirtas U19 merginų nacionalinės komandos treneriu.
„3,5 metų praleidau vienoje komandoje, todėl norisi naujų iššūkių. Dėl to, gavęs pasiūlymą iš „Utenos Utenio“, jį priėmiau“, – sakė K. Jasaitis.
Treneris sako, kad jo tikslas Utenoje bus dirbti su jaunomis žaidėjomis.

Skaityti daugiau

DĖMESIO!

Informuojame, kad Aplinkos apsaugos departamentas užbaigė BUAB „Ūrus“ ir KO veiklos teritorijoje (Dičiūnų k., Utenos r.) pavojingų atliekų tvarkymo procesą.
BUAB „Ūrus“ ir KO veiklavietėje esančių pavojingų atliekų tvarkymo darbus organizavo Aplinkos apsaugos departamentas. Iš minėtos bendrovės veiklavietės 2017–2022 m. išvežta ir sutvarkyta 3604,078 t pavojingų atliekų.
Papildomai informuojame, kad už BUAB „Ūrus“ ir KO veiklos teritorijoje likusių nepavojingų atliekų sutvarkymą yra atsakingas bankroto administratorius.

 

Informacija

2023 01 31 zaliasisUtenos rajono savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyrius, siekdamas ugdyti aplinkosauginį sąmoningumą, pristato informaciją apie VšĮ „Žaliasis taškas“ organizuojamus aplinkosauginius renginius.
„Pirmoji ir didžiausia licencijuota pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje „Žaliasis taškas“ kviečia prisijungti prie NEMOKAMŲ edukacijų ciklo „Žaliasis raštingumas“, kurio tikslas – supažindinti visuomenę su teisingu praktiniu aplinkosaugos principų taikymu kasdienėje veikloje, įsitikinant, jog būti gamtai draugišku žmogumi – nesudėtinga ir prasminga!
Vasario mėnesio edukacijos skirtos paminėti Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną bei miela smulkmena parodyti meilę ne tik draugui, artimajam, bet ir gamtai!
Vasario mėnesio užsiėmimų grafiką rasite žemiau. Registracija į kiekvienas edukacijas skelbiama ir facebook puslapyje Žaliasis taškas, likus savaitei iki edukacijos pradžios.

Skaityti daugiau

KELEIVIŲ DĖMESIUI!

Utenos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad nuo 2023 m. vasario 1 d. (trečiadienio) keičiasi vietinio (miesto) susisiekimo maršrutų tvarkaraščiai:
Nr. 4 „Aukštakalnio žiedas–Pramonės rajonas“
- darbo dienomis keičiasi rytinis reiso laikas iš Pramonės rajono į Aukštakalnio žiedą (išvykimas iš Pramonės rajono 6.26 val. – atvykimas į Aukštakalnio žiedą 6.48 val.)
- šeštadieniais panaikinami du reisai iš Aukštakalnio žiedo (išvykimas 15.38 val. ir 16.22 val.) ir du reisai iš Pramonės rajono (išvykimas 16.00 val. ir 16.44 val.)Nr. 4A „Aukštakalnio žiedas–Utenos trikotažas“

Skaityti daugiau

Kviečiame dalyvauti mokymuose!

2023 01 31 Kvietimas Utena page 0001Kvietimas su jaunimu dirbantiems specialistams dalyvauti mokymuose „Aktyvūs ir įtraukiantys pilietiškumo ugdymo metodai“, kurie vyks 2023 m. kovo 9–10 d. Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centre (Lauko g. 19A, Utena).
Mokymų tikslas:
• Stiprinti su jaunimu dirbančių specialistų kompetencijas;
• Pristatyti parengtą metodiką bei konkrečius praktinius metodus, kaip aktyvinti bei auginti jaunimo pilietiškumą, kaip mažose bendruomenėse vykdyti jaunimo įtraukimą kurti ir inicijuoti pokyčius;
• supažindinti su inovatyviais ir praktiniais darbo su jaunimu metodais, kurie padės lavinti emocinį intelektą, komandinį darbą, kūrybinį mąstymą ir idėjų įgyvendinimą;
• išmokti pagrindinius vadovaujančios lyderystės metodus.
Mokymus ves Vytauto Didžiojo universiteto Verslo praktikų centro lektorius doc. dr. Osvaldas Stripeikis.

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041