school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Svarbi informacija dėl žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimo

Nuo š. m. balandžio 20 d. pradedamas žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimas, kuris iki gegužės 4 d. vyks tik nuotoliniu būdu.
Pareiškėjams susisiekus su seniūnijos žemės ūkio specialistu telefonu ar el. paštu, bus pradėtos ruošti išankstinės / nuotolinės paraiškos (įbraižomi laukai, pildomi paraiškos duomenys ir pan.).

Skaityti daugiau

PASIENIEČIŲ MOKYKLA KVIEČIA MOKYTIS IR ĮGYTI PASIENIEČIO PROFESIJĄ

pasienieciu mokykla logoKiekviena profesija yra kažkuo savita ir patraukli. Kiekvienas žmogus profesiją renkasi pagal pašaukimą. Jeigu Jums ne mažiau kaip 18 ir ne daugiau kaip 60 metų, esate patikimas ir sąžiningas, geros sveikatos, stiprus ir sportiškas, jaučiate kasdienį gerų darbų troškulį, Jums nesvetimas noras saugoti ir padėti – tai jau žingsnis į pasieniečių gretas. Manote, kad Jūsų pašaukimas yra tapti pasieniečiu? Pasieniečių mokykla kviečia mokytis ir įgyti pasieniečio profesinę kvalifikaciją.

Skaityti daugiau

Karantino metu vaikų dienos centrų gyvenimas verda virtualioje aplinkoje

2020 04 09 jaunimoLietuvoje paskelbus karantiną dėl COVID-19 vaikų dienos centrų veikla persikėlė į virtualią erdvę. Kūrybiškumo bei išradingumo netrūksta nei vaikams, nei vaikų dienos centrų specialistams. Vaikai ir tėveliai susikūrė virtualias grupes ir tarpusavyje bendrauja el. paštu, Skype, Messenger ir kitų programėlių pagalba. Vaikų dienos centrų Facebook paskyrose dalijamasi originaliomis veiklos namuose idėjomis.

Skaityti daugiau

Lietuvos merai: geriausia Velykų dovana artimiesiems - buvimas namuose

Šalies merai prašo gyventojų atsižvelgti į judėjimo ribojimus artėjančių Velykų savaitgalį ir likti namuose tam, kad ateityje sulauktumėme dar daug įsimintinų švenčių su savo artimaisiais.
Lietuvos savivaldybės pasirengusios kiek įmanoma padėti policijai ir kariuomenei riboti judėjimą šalies viduje bei kiekviena savo gyventojus įvairiais informacijos kanalais ragina likti namuose.

Skaityti daugiau

Utenos bibliotekininkai stoja į kovą su koronavirusu

2020 04 08 bibliotekaUtenos biblioteka kartu su kitomis Lietuvos bibliotekomis stoją į kovą su koronaviruso pandemija ir skuba į pagalbą medikams, 3D spausdintuvu spausdindama rėmelius skydams ir gamindama apsaugos priemones.
Plačiau skaitykite:
http://www.uvb.lt/lt/naujienos/2344-biblioteka-su-3d-spausdintuvu-gelbeja-utenos-medikams

 

DĖMESIO!

Informuojame, kad Vyriausybė sprendimu karantinas yra pratęstas iki balandžio 27 d.
Nuo balandžio 10 d. viešose vietose bus privaloma dėvėti kaukes. Tai jau ne rekomendacija, o privalomas dalykas visiems.
Taip pat informuojame, kad Velykų laikotarpiu, nuo balandžio 10 d. 20 val. iki balandžio 13 d. 20 val., bus ribojamas išvažiavimas ir įvažiavimas į miestus bei miestelius. Išimtys bus taikomos artimųjų, giminaičių mirties, sunkios ligos ar nelaimės atvejais, taip pat kai vykstama dėl būtinojo darbo atlikimo ar dėl būtinosios medicinos pagalbos suteikimo. Šis draudimas negalios ir tiems asmenims, kurie kitame šalies rajone, į kurį vyksta, turi nekilnojamojo turto.

 

Pakeistas Šeimos stiprinimo tvarkos aprašas

2020 04 08 seimaUtenos rajono savivaldybės taryba 2020 m. balandžio 3 d. priėmė sprendimą Nr. TS- 73, kuriuo pakeitė ankstesnį Utenos rajono savivaldybės šeimos stiprinimo tvarkos aprašą. Pridedama >>>

UAB „Utenos vandenys“ informuoja

utenos vandenys logoUAB „Utenos vandenys“ informuoja, kad koronaviruso karantino metu visas paslaugas atlieka nuotoliniu būdu.
Klientų aptarnavimo kontaktai:

Pasiteiravimui, raštų, prašymų ir pan. siuntimui:
Sekretoriatas tel. (8~389) 65 110, mob. 8 698 18 104, el. adresas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba siųsti paštu adresu Vandenų g. 1, Naujasodžio k., LT-28113 Utenos r.

Skaityti daugiau

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041