school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: [email protected]   Daugiau informacijos

Statybos ir infrastruktūros plėtros skyrius

Pozicija:
vyr. specialistė
Adresas:
Utenio a. 4, 104 kab., Utena
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Telefonas:
+370 389 43518
Siųsti el.laišką
Įvairi informacija:

UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS STATYBOS IR INFRASTRUKTŪROS PLĖTROS SKYRIAUS VYRIAUSIOJO SPECIALISTO PAREIGYBĖS APRAŠYMAS

FUNKCIJOS


1. Planuoja priežiūros ir (ar) kontrolės veiklas arba prireikus koordinuoja priežiūros ir (ar) kontrolės veiklų planavimą.
2. Rengia ir teikia pasiūlymus su priežiūra ir (ar) kontrole susijusiais klausimais.
3. Apdoroja su priežiūra ir (ar) kontrole susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja susijusios informacijos apdorojimą.
4. Rengia teisės aktų projektus ir kitus susijusius dokumentus dėl sprendimų įgyvendinimo arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų ir kitų susijusių dokumentų dėl sprendimų įgyvendinimo rengimą.
5. Rengia ir teikia pasiūlymus su sprendimų įgyvendinimu susijusiais klausimais.
6. Rengia ir teikia informaciją su sprendimų įgyvendinimu susijusiais sudėtingais klausimais arba prireikus koordinuoja informacijos su sprendimų įgyvendinimu susijusiais sudėtingais klausimais rengimą ir teikimą.
7. Priima ir aptarnauja asmenis arba prireikus koordinuoja asmenų priėmimą ir aptarnavimą, jei tai susiję su sprendimo įgyvendinimo vykdymu.
8. Organizuoja sprendimų įgyvendinimo procesą arba prireikus koordinuoja sprendimų įgyvendinimo proceso organizavimą.
9. Nagrinėja prašymus ir kitus dokumentus sudėtingais klausimais dėl sprendimų įgyvendinimo veiklų vykdymo, rengia sprendimus ir atsakymus arba prireikus koordinuoja prašymų ir kitų dokumentų sudėtingais klausimais dėl sprendimų įgyvendinimo veiklų vykdymo nagrinėjimą arba prireikus koordinuoja sprendimų ir atsakymų rengimą.
10. Apdoroja su sprendimų įgyvendinimu susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja su sprendimų įgyvendinimu susijusios informacijos apdorojimą.
11. Konsultuoja priskirtos srities klausimais.
12. Organizuoja savivaldybės įstaigų energetiniame ūkyje reikiamų statybos, remonto darbų bei statybos srities inžinerinių paslaugų vykdymą.
13. Kontroliuoja ir organizuoja savivaldybės įstaigų energetinio ūkio priežiūrą teisės aktų nustatyta tvarka, šiluminių mazgų, elektros ūkio įrenginių ekonomišką ir saugų eksploatavimą, senų susidėvėjusių įrenginių keitimą naujais, kokybiškais, taupiai naudojančiais energetinius resursus.
14. Organizuoja metiniame statybos priemonių plane numatytų objektų energetinio ūkio statybos, rekonstrukcijos, remonto darbų ir inžinerinių paslaugų vykdymą pagal patvirtintą statybos priemonių planą.
15. Rengia objektų, kuriuose įvyko avarinė situacija ar avarija, defektinius aktus dėl pažeidimų energetiniame ūkyje teisės aktų nustatyta tvarka, organizuoja sudarytos komisijos darbą.
16. Dalyvauja statinių pripažinimo tinkamais naudoti komisijos darbe, nustatant energetinio ūkio įrenginių tinkamumą statybos techninių reglamentų ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka.
17. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.


SPECIALIEJI REIKALAVIMAI
1. Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:
1.1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
1.2. studijų kryptis – mechanikos inžinerija (arba);
1.3. studijų kryptis – elektros inžinerija (arba);
1.4. studijų kryptis – energijos inžinerija (arba);
arba:

1.5. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
1.6. darbo patirtis – elektros energetikos srities patirtis;
1.7. darbo patirties trukmė – ne mažiau kaip 1 metai.

2. Transporto priemonių pažymėjimai:
2.1. turėti vairuotojo pažymėjimą (B kategorija).

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041