school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: [email protected]   Daugiau informacijos

Teisės ir civilinės metrikacijos skyrius

Pozicija:
vyr. specialistė (personalas)
Adresas:
Utenio a. 4, 301 kab., Utena
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Telefonas:
+370 389 43528
Mobilusis telefonas:
+370 640 79786
Siųsti el.laišką
Įvairi informacija:

UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS TEISĖS IR CIVILINĖS METRIKACIJOS SKYRIAUS VYRIAUSIOJO SPECIALISTO PAREIGYBĖS APRAŠYMAS


FUNKCIJOS
1. Apdoroja su personalo valdymu susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja su personalo valdymu susijusios informacijos apdorojimą.
2. Konsultuoja priskirtos srities klausimais.
3. Organizuoja personalo mokymus ir kvalifikacijos kėlimą arba prireikus koordinuoja personalo mokymų ir kvalifikacijos kėlimo organizavimą.
4. Rengia ir teikia informaciją sudėtingais personalo valdymo klausimais arba prireikus koordinuoja informacijos sudėtingais personalo valdymo klausimais rengimą ir teikimą.
5. Rengia ir teikia pasiūlymus su personalo valdymu susijusiais klausimais.
6. Rengia teisės aktų projektus ir kitus su personalo valdymu susijusius dokumentus arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų ir kitų su personalo valdymu susijusių dokumentų rengimą.
7. Tvarko duomenis Valstybės tarnautojų registre ir Valstybės tarnybos valdymo informacinėje sistemoje.
8. Vykdo kitas personalo administravimo veiklas arba prireikus koordinuoja kitų personalo administravimo veiklų vykdymą.
9. Pildo administracijos (išskyrus vairuotojų) darbo laiko apskaitos žiniaraščius ir kas mėnesį juos pateikia buhalterinę apskaitą tvarkančiam skyriui. Formuoja savivaldybės administracijos valstybės tarnautojų ir darbuotojų asmens bylas.
10. Rengia: savivaldybės administracijos valstybės tarnautojų ir darbuotojų, savivaldybės įstaigų vadovų kasmetinių atostogų grafikus; sprendimų, potvarkių, įsakymų projektus atostogų klausimais, atostogų duomenis tvarko kompiuterizuotoje buhalterinės apskaitos programoje.
11. Registruoja ir pildo darbo sutartis, atlieka jų pakeitimus, papildymus, teikia pasirašyti direktoriui, darbuotojams.
12. Rengia sąrašą pareigų, kurias einantys administracijos darbuotojai ir valstybės tarnautojai privalo deklaruoti privačius interesus. Konsultuoja administracijos darbuotojus, savivaldybės kontroliuojamų įmonių, biudžetinių, viešųjų įstaigų vadovus bei jų pavaduotojus, tarybos narius privačių interesų deklaracijų pildymo klausimais.
13. Pildo ir teikia elektronines SODRA pranešimų formas apie valstybės tarnautojų ir darbuotojų priėmimą į darbą (1 SD), suteiktas tėvystės, vaiko priežiūros atostogas (9SD) ir nedraudiminius laikotarpius (12 SD).
14. Administracijoje veikiančios profesinės sąjungos atstovams, asmenims, atsakingiems už darbo saugą, darbo priemonių išdavimą, prisijungimo prie programinių sistemų suteikimą, duomenų jose atnaujinimą, siunčia informacinį pranešimą apie naujai priimtus ir atleistus valstybės tarnautojus ir darbuotojus.
15. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.


SPECIALIEJI REIKALAVIMAI
1. Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:0
1.1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
1.2. studijų kryptis – vadyba (arba);
1.3. studijų kryptis – verslas (arba);
arba:

1.4. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
1.5. darbo patirtis – personalo administravimo patirtis;
1.6. darbo patirties trukmė – ne mažiau kaip 1 metai.

 

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041