school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Strateginio planavimo ir investicijų skyrius

Pozicija:
vyr. specialistė
Adresas:
Utenio a. 4, 215 kab., Utena
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Telefonas:
+370 389 43516
Siųsti el.laišką
Įvairi informacija:

UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS  STARTEGINIO PLANAVIMO IR INVESTICIJŲ SKYRIAUS VYRIAUSIOJO SPECIALISTO PAREIGYBĖS APRAŠYMAS


FUNKCIJOS
1. Konsultuoja priskirtos srities klausimais.
2. Rengia teisės aktų projektus bei kitus dokumentus, susijusius su veiklos planavimo įgyvendinimu ar stebėsena, arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų bei kitų dokumentų dėl veiklos planavimo įgyvendinimo ar stebėsenos rengimą.
3. Apdoroja su veiklos planavimu susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja su veiklos planavimu susijusios informacijos apdorojimą.
4. Atlieka veiklos planavimo dokumentų įgyvendinimo stebėseną ir vertinimą arba prireikus koordinuoja veiklos planavimo dokumentų įgyvendinimą ir vertinimą.
5. Rengia ir teikia informaciją su veiklos planavimo įgyvendinimu susijusiais sudėtingais klausimais arba prireikus koordinuoja informacijos su veiklos planavimo įgyvendinimu susijusiais sudėtingais klausimais rengimą ir teikimą.
6. Rengia ir teikia pasiūlymus su veiklos planavimu susijusiais klausimais.
7. Dalyvauja rengiant investicijų projektus, rengia projektinius pasiūlymus, paraiškas ir kitą projektinę dokumentaciją Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijoms ir kitų finansavimo šaltinių finansavimui gauti.
8. Kontroliuoja visų projektų, kuriuose dalyvauja Utenos rajono savivaldybės administracija, vykdymo eigą pagal sutartyse numatytus įgyvendinimo terminus.
9. Kaupia ir teikia informaciją apie Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų ar kitų finansavimo šaltinių lėšas, skirtas Savivaldybės projektams įgyvendinti.
10. Tvarko skyriaus archyvą teisės aktų nustatyta tvarka (specialisto, atliekančio šią funkciją, komandiruočių, ligos, atostogų metu, kitais atvejais, jam negalint eiti pareigų).
11. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.


SPECIALIEJI REIKALAVIMAI
1. Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:
1.1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
1.2. studijų kryptis – ekonomika;
1.3. studijų kryptis – viešasis administravimas;
1.4. studijų kryptis – mechanikos inžinerija;
arba:

1.5. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
1.6. darbo patirtis – es struktūrinės paramos bei projektų administravimo ir įgyvendinimo patirtis;
1.7. darbo patirties trukmė – ne mažiau kaip 1 metai.

 

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041