school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Dokumentų valdymo ir bendrųjų reikalų skyrius

Pozicija:
vyr. specialistė
Adresas:
Utenio a. 4, 206 kab., Utena
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Telefonas:
+370 389 43510
Mobilusis telefonas:
+370 671 72434
Siųsti el.laišką
Įvairi informacija:

UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DOKUMENTŲ VALDYMO IR BENDRŲJŲ REIKALŲ SKYRIAUS VYRIAUSIOJO SPECIALISTO PAREIGYBĖS APRAŠYMAS


FUNKCIJOS
1. Administruoja dokumentus arba prireikus koordinuoja dokumentų administravimą.
2. Apdoroja su dokumentų valdymu susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja su dokumentų valdymu susijusios informacijos apdorojimą.
3. Rengia ir teikia pasiūlymus su dokumentų valdymu susijusiais klausimais.
4. Rengia teisės aktų projektus ir kitus susijusius dokumentus dėl dokumentų valdymo veiklų vykdymo arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų ir kitų susijusių dokumentų dėl dokumentų valdymo veiklų vykdymo rengimą.
5. Dokumentų valdymo sistemoje "Kontora" (toliau - DVS) tvarko ir administruoja Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymų veiklos klausimais registrą, juos komplektuoja ir užtikrina jų pateikimą Vyriausybės atstovo Utenos apskrityje tarnybai ir vykdytojams.
6. DVS tvarko ir administruoja Utenos rajono savivaldybės tarybos sprendimų, mero potvarkių veiklos klausimais, sudaromų sutarčių registrus, komplektuoja Utenos rajono savivaldybės tarybos sprendimus ir mero potvarkius veiklos klausimais, užtikrina jų pateikimą Vyriausybės atstovo Utenos apskrityje tarnybai ir vykdytojams (nesant darbe specialisto, atsakingo už šios funkcijos vykdymą).
7. Protokoluoja Utenos rajono savivaldybės tarybos Teritorijų planavimo, statybos ir infrastruktūros plėtros reikalų komiteto posėdžiuose bei atlieka šio komiteto techninį aptarnavimą.
8. Pateikia Utenos rajono savivaldybės merui, savivaldybės mero pavaduotojui ir savivaldybės mero patarėjams nukreiptą korespondenciją, parengtus raštus, kitus dokumentus, reguliuoja darbuotojų ir kitų lankytojų, norinčių patekti pas juos srautą.
9. Pateikia Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriui ir administracijos direktoriaus pavaduotojui nukreiptą korespondenciją, parengtus raštus, kitus dokumentus, reguliuoja darbuotojų ir kitų lankytojų, norinčių patekti pas juos srautą (nesant darbe darbuotojo, atsakingo už šios funkcijos vykdymą).
10. Koordinuoja Utenos rajono savivaldybės teikiamų paslaugų sąrašą ir administracinių paslaugų teikimo aprašymų rengimą, tvirtinimą ir teikia informaciją apie administracinių ir viešųjų paslaugų stebėsenos rodiklius Viešųjų ir administracinių paslaugų stebėsenos ir analizės informacinės sistemos tvarkytojui (nesant darbe specialisto, atsakingo už šios funkcijos vykdymą).
11. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.


SPECIALIEJI REIKALAVIMAI
1. Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:
1.1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
1.2. studijų kryptis – viešasis administravimas;
1.3. studijų kryptis – vadyba;
arba:

1.4. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
1.5. darbo patirtis – dokumentų valdymo srities patirtis;
1.6. darbo patirties trukmė – ne mažiau kaip 1 metai.

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041