school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Dokumentų valdymo ir bendrųjų reikalų skyrius

Pozicija:
vyr. specialistė
Adresas:
Utenio a. 4, 209 kab., Utena
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Telefonas:
+370 389 43511
Mobilusis telefonas:
+370 618 69670
Siųsti el.laišką
Įvairi informacija:

UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DOKUMENTŲ VALDYMO IR BENDRŲJŲ REIKALŲ SKYRIAUS VYRIAUSIOJO SPECIALISTO PAREIGYBĖS APRAŠYMAS

FUNKCIJOS
1. Administruoja dokumentus arba prireikus koordinuoja dokumentų administravimą.
2. Konsultuoja priskirtos srities klausimais.
3. Prižiūri teisės aktų ir kitų susijusių dokumentų dėl dokumentų valdymo nuostatų vykdymą arba prireikus koordinuoja teisės aktų ir kitų susijusių dokumentų dėl dokumentų valdymo nuostatų vykdymo priežiūrą.
4. Rengia ir teikia pasiūlymus su dokumentų valdymu susijusiais klausimais.
5. Rengia teisės aktų projektus ir kitus susijusius dokumentus dėl dokumentų valdymo veiklų vykdymo arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų ir kitų susijusių dokumentų dėl dokumentų valdymo veiklų vykdymo rengimą.
6. Redaguoja ir vizuoja savo parašu rengiamų Utenos rajono savivaldybės tarybos sprendimų, Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymų projektus, DVS "Kontora" tvarko ir administruoja savivaldybės tarybos sprendimų, mero potvarkių registrus, užtikrina sprendimų ir potvarkių pateikimą Vyriausybės atstovo Utenos apskrityje tarnybai ir vykdytojams.
7. Redaguoja ir vizuoja sudaromų sutarčių ir kitų sandorių, Utenos rajono savivaldybės mero potvarkių, siunčiamų raštų, kitų dokumentų projektus (nesant darbe specialisto, atsakingo už šios funkcijos vykdymą).
8. DVS "Kontora" tvarko ir administruoja Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymų veiklos klausimais registrus (nesant darbe specialisto, atsakingo už šios funkcijos vykdymą).
9. Kontroliuoja, kaip Utenos rajono savivaldybės administracijoje ir Utenos rajono savivaldybės teritorijoje laikomasi Valstybinės kalbos įstatymo, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos nutarimų ir kitų teisės norminių aktų, reglamentuojančių valstybinės kalbos vartojimą (nesant darbe specialisto, atsakingo už šios funkcijos vykdymą).
10. Organizuoja Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdžių techninį aptarnavimą, protokoluoja Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdžiuose.
11. Protokoluoja Utenos rajono savivaldybės tarybos Ekonomikos, finansų, biudžeto ir turto valdymo reikalų komiteto posėdžiuose bei atlieka šio komiteto darbo techninį aptarnavimą.
12. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.


SPECIALIEJI REIKALAVIMAI
1. Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:0
1.1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
1.2. studijų kryptis – filologija pagal kalbą (diplome nurodant konkrečią kalbą);
1.3. studijų kryptis – edukologija;
arba:

1.4. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
1.5. darbo patirtis – lietuvių kalbos tvarkybos srityje;
1.6. darbo patirties trukmė – ne mažiau kaip 1 metai.

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041