school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Dokumentų valdymo ir bendrųjų reikalų skyrius

Pozicija:
vyr.specialistas (informacinės technologijos)
Adresas:
Utenio a. 4, 309 kab., Utena
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Telefonas:
+370 389 64053
Siųsti el.laišką
Įvairi informacija:

UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS  DOKUMENTŲ VALDYMO IR BENDRŲJŲ REIKALŲ SKYRIAUS VYRIAUSIOJO SPECIALISTO PAREIGYBĖS APRAŠYMAS


FUNKCIJOS
1. Apdoroja su informacinėmis technologijomis susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja susijusios informacijos apdorojimą.
2. Diegia ir parametrizuoja sisteminę programinę įrangą, duomenų perdavimo tinklus ir techninę įrangą arba prireikus koordinuoja sisteminės programinės įrangos, duomenų perdavimo tinklų ir techninės įrangos diegimą ir parametrizavimą.
3. Konsultuoja priskirtos srities klausimais.
4. Nustato informacinių technologijų sutrikimų priežastis arba prireikus koordinuoja informacinių technologijų sutrikimų priežasčių nustatymą ir šalina sutrikimus arba prireikus koordinuoja sutrikimų šalinimą.
5. Prižiūri ir administruoja informacines sistemas, taikomąją programinę įrangą, sisteminę programinę įrangą, duomenų perdavimo tinklus ir techninę įrangą arba prireikus koordinuoja informacinių sistemų, taikomosios programinės įrangos, sisteminės programinės įrangos, duomenų perdavimo tinklų ir techninės įrangos priežiūrą ir administravimą.
6. Rengia ir teikia pasiūlymus su informacinėmis technologijomis susijusiais klausimais.
7. Teikia pagalbą apdorojant ir panaudojant duomenų bazėse ir informacinėse sistemose esančią informaciją arba prireikus koordinuoja pagalbos apdorojant ir panaudojant duomenų bazėse ir informacinėse sistemose esančią informaciją teikimą.
8. Vykdo su informacinių technologijų sauga susijusias veiklas arba prireikus koordinuoja su informacinių technologijų sauga susijusių veiklų vykdymą.
9. Rengia teisės aktų projektus ir kitus susijusius dokumentus dėl informacinių technologijų kūrimo, diegimo, naudojimo arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų ir kitų susijusių dokumentų dėl informacinių technologijų kūrimo, diegimo, naudojimo rengimą.
10. Vykdo Utenos rajono savivaldybės administracijoje ir jos padaliniuose naudojamų informacinių sistemų ir duomenų bazių techninį administravimą ir priežiūrą, teikia techninę pagalbą šių sistemų vartotojams bei diegia ir prižiūri kompiuterines sistemas, kuriose saugoma ar dirbama su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žymomis „Slaptai“, „Konfidencialiai“ ir „Riboto naudojimo“.
11. Techniškai aptarnauja Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdžius.
12. Vykdo techninę Utenos rajono savivaldybės administracijos tarnybinių stočių priežiūrą ir vartotojų administravimą, užtikrinat nepertraukiamą tarnybinių stočių darbą ir rezervinių kopijų kūrimą.
13. Vykdo Utenos rajono savivaldybės elektroninio pašto ir interneto prieigos tarnybų priežiūrą ir valdymą, siekiant užtikrinti nepertraukiamą ir veiksmingą šių tarnybų darbą.
14. Vykdo techninę Utenos rajono savivaldybės administracijos ir jos padalinių kompiuterių tinklo priežiūrą ir užtikrina tinklo saugą.
15. Vykdo Utenos rajono savivaldybės administracijoje ir jos padaliniuose naudojamos kompiuterinės ir programinės įrangos diegimą ir priežiūrą, planuoja naujos įrangos įsigijimo poreikį ir eksploatavimo vietas, siekiant užtikrinti efektyvų savivaldybėje esančios organizacinės technikos naudojimą bei užtikrina naudojamos įrangos legalumą ir saugą.
16. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.


SPECIALIEJI REIKALAVIMAI
1. Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:
1.1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
1.2. studijų kryptis – informatika;
1.3. studijų kryptis – informatikos inžinerija;
arba:

1.4. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
1.5. darbo patirtis – informacinių technologijų administravimo ar priežiūros patirtis;
1.6. darbo patirties trukmė – ne mažiau kaip 1 metai.

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041