school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Dokumentų valdymo ir bendrųjų reikalų skyrius

Pozicija:
vyr. specialistė
Adresas:
Utenio a. 4, Utena, 103 kab.
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Telefonas:
+370 389 50433
Siųsti el.laišką
Įvairi informacija:

UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DOKUMENTŲ VALDYMO IR BENDRŲJŲ REIKALŲ SKYRIAUS VYRIAUSIOJO SPECIALISTO PAREIGYBĖS APRAŠYMAS


FUNKCIJOS
1. Administruoja dokumentus arba prireikus koordinuoja dokumentų administravimą.
2. Apdoroja su dokumentų valdymu susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja su dokumentų valdymu susijusios informacijos apdorojimą.
3. Į apskaitą įtraukia bylas arba prireikus koordinuoja bylų apskaitą.
4. Konsultuoja priskirtos srities klausimais.
5. Rengia ir teikia pasiūlymus su dokumentų valdymu susijusiais klausimais.
6. Rengia teisės aktų projektus ir kitus susijusius dokumentus dėl dokumentų valdymo veiklų vykdymo arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų ir kitų susijusių dokumentų dėl dokumentų valdymo veiklų vykdymo rengimą.
7. Ruošia ir perduoda dokumentus valstybės archyvui arba prireikus koordinuoja dokumentų valstybės archyvui ruošimą ir perdavimą.
8. Teikia besikreipiantiems asmenims informaciją apie Utenos rajono savivaldybės institucijų, Utenos rajono savivaldybės administracijos valstybės tarnautojų ir darbuotojų vykdomo gyventojų priėmimo laiką, vietą, Utenos rajono savivaldybės administracijos padalinių vykdomas funkcijas, nukreipia lankytojus pas atitinkamus valstybės tarnautojus ar darbuotojus.
9. Tvarko Utenos rajono savivaldybės institucijų dokumentų (Utenos rajono savivaldybės tarybos sprendimų, Utenos rajono savivaldybės mero potvarkių, Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymų), gyventojų prašymų, pasiūlymų, skundų nuolatinio ir ilgo saugojimo bylas (įriša dokumentus į archyvines bylas.
10. Koordinuoja Utenos rajono savivaldybės teikiamų paslaugų sąrašą ir administracinių paslaugų teikimo aprašymų rengimą, tvirtinimą ir teikia informaciją apie administracinių ir viešųjų paslaugų stebėsenos rodiklius Viešųjų ir administracinių paslaugų stebėsenos ir analizės informacinės sistemos tvarkytojui.
11. Tvarko Utenos rajono savivaldybės administracijos korespondenciją (nesant darbe darbuotojo, atsakingo už šios funkcijos vykdymą), registruoja siunčiamus ir gaunamus raštus, pateikia gautus raštus Utenos rajono savivaldybės merui, Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriui, su jų rezoliucijomis – vykdytojams.
12. Dokumentų valdymo sistemoje „Kontora" registruoja Utenos rajono savivaldybės institucijų siunčiamus ir Utenos rajono savivaldybės institucijose gaunamus raštus, pateikia gautus raštus Utenos rajono savivaldybės merui, Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriui, su jų rezoliucijomis – vykdytojams.
13. Derina Utenos rajono savivaldybės švietimo įstaigų dokumentų ir bylų apskaitos dokumentus, bylų apyrašų sąrašus teisės aktų nustatyta tvarka (nesant darbe darbuotojo, atsakingo už šios funkcijos vykdymą).
14. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.


SPECIALIEJI REIKALAVIMAI
1. Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:
1.1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
1.2. studijų kryptis – viešasis administravimas;
1.3. studijų kryptis – informacijos paslaugos;
arba:

1.4. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
1.5. darbo patirtis – klientų/asmenų aptarnavimo srityje;
1.6. darbo patirties trukmė – ne mažiau kaip 1 metai.

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041